طلاق برد پیت از آنجلینا جولی بخاطر بچه هایشان+تصویر و عکس


با دیگران به اشتراک بگذارید

جدایی برد پیت از آنجلینا جولی بخاطر فرزندانشان+عکس

درگیری برد پیت با فرزندشان دلیل طلاق از آنجلینا

برد پیت و آنجلینا جولی که دوست داشتنیترین زوج در دنیا شناخته می شوند، با داشتن ۶ فرزند و بعد از ۱۲ سال زندگی مشترک، در ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ پیوندشان را شکستند.

طبق گزارشاتی که از یک منبع موثق حاصل شده، آنجلینا و برد پیت بر سر چگونگی بزرگ کردن فرزندان شان با هم اختلاف داشتند طوری که آنجلینا مدام پیت را به دلیل روش اشتباهی که برای کودکان شان در پیش گرفته بود، سرزنش می کرد.

اگر چه موضوع فرزند، یکی از اختلافات اصلی آنها بود اما آنها اختلاف نظرهای زیادی بر سر موضوعات دیگر نیز داشتند

طلاق برد پیت از آنجلینا جولی همچنان در پرده ای از ابهام قرار دارد که به تازگی شایعات دیگری در این خصوص اوج گرفته است. این شایعات هم از درگیری فیزیکی براد پیت با پسر ۱۵ ساله شان مادوکس ماجرا دارد و برخی از منابع معتبر می گویند از عمده ترین دلایل طلاق این زوج نامدار نزاع های براد پیت با فرزندانشان و به خصوص فرزندشان مادوکس بوده است.

اما به چشم مییاید که برد پیت درخصوص پرونده قضایی که به ادعای پسرش مادوکس مبنی بر درگیری فیزیکی در یک هواپیمای جت خصوصی حدود یک ماه پیش تشکیل شده چندان نگران نیست.

چندین هفته ای می شود که براد پیت در مرکز بحث ها و شایعات درباره خشونت و برخورد فیزیکی با فرزندانش قرار گرفته است. بخشی از این اتهامات که بسیار جدی است به صحنه دعوای او با یکی از فرزند هایشان «مادوکس» در هواپیمای جت خصوصی شان هنگام بازگشت از نیس فرانسه در روز ۱۴ سپتامبر گذشته باز می گردد که او با مادوکس درگیر می شود و صحنه چالشها ضبط در هواپیما ضبط می شود.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس طلاق برد پیت از آنجلینا جولی بخاطر فرزندانشان+تصویر و عکس

طلاق آنجلینا جولی از برد پیت بخاطر درگیری براد پیت با فرزندانشان

در واقع این بازیگر بعد از نوشیدن مشروبات الکلی عصبی می شود و مهار خودش را از دست می دهد و با مادوکس درگیر می شود. این اطلاعات را فرزندهای این زوج به یک منبع معتبر اعلام کرده اند و در مجله ویکلی یواس «US Weekly» آمریکا به چاپ رسیده است. همچنین بنا به گزارش یک منبع معتبر که برای یکی از روزنامه های آمریکایی خبرچینی کرده:«آنجلینا جولی و براد پیت از لحظه ای که براد پیت مست می شود شروع به مشاجره و بحث می کنند که تمامی این صحنه ها در این هواپیمای خصوصی فیلمبرداری شده است و فرزندشان مادوکس در درگیری میان آنها مداخله می کند که کار به حمله فیزیکی می کشد.»

برد پیت همچنین اعتراف کرده است که شاید مشروب نوشیده است و سر فرزندشان جیغ زده است؛ اما تأکید می کند که با پسرش برخورد فیزیکی نکرده است و حتی سعی نکرده که به او زیانی برساند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس طلاق برد پیت از آنجلینا جولی بخاطر فرزندانشان+تصویر و عکس

طلاق آنجلینا جولی از برد پیت بخاطر درگیری براد پیت با فرزندانشان

همچنین بر اساس اطلاعات انتشار داده شده در TMZ، این بازیگر نزاع با مادوکس را کش نداده است، به همین خاطر اطمینان می دارد که این تحقیقات قضایی هرگز آغاز نخواهند شد. و آنجلینا جولی بر خلاف آنچه که نقل کرده بود، هرگز دوست ندارد که روی درگیری و مشاجره اش با پسر و همسرش گفت و گوای با روزنامه ها داشته باشد.

طلاق برد پیت از آنجلینا جولی بخاطر فرزندانشان+تصویر و عکس

****نظر يادتان نرود****

نگارش توسط: ارژنگ ک.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قدحی درکش و سرخوش به تماشا بخرام
««« »»»
تا ببينی که نگارت به چه آيين آمد

طلاق برد پیت از آنجلینا جولی بخاطر بچه هایشان+تصویر و عکس

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال