http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

اوحدی: افتتاح هتلی در کربلا در هفته اول آبان برای اسکان زائران/ به دنبال تعریف مکانیزم اجرایی ارائه تسهیلات به زائرات عتبات هستیم

اوحدی: افتتاح هتلی در کربلا در هفته اول آبان برای اسکان زائران/ به دنبال تعریف مکانیزم اجرایی ارائه تسهیلات به زائرات عتبات هستیم

با دیگران به اشتراک بگذارید

اوحدی: افتتاح هتلی در کربلا در هفته اول آبان برای اسکان زائران/ به دنبال تعریف مکانیزم اجرایی ارائه تسهیلات به زائرات عتبات هستیم

خبرگزاری فارس: اوحدی: راه اندازی هتلی در کربلا در هفته اول آبان برای اسکان زائران/ به دنبال تعریف مکانیزم اجرایی ارائه تسهیلات به زائرات عتبات هستیم

رئیس سازمان حج و زیارت درباره ارائه تسهیلات به زائران عتبات عالیات نقل کرد: در فرا رسنده و در قالب کمیته کارشناسی سازمان حج و زیارت و بانک انصار مکانیزم اجرایی برای ارائه تسهیلات به زائران عتبات عالیات توسط بانک تعریف خواهد شد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، تفاهم نامه همکاری بین سازمان حج و زیارت و بانک انصار در راستای توسعه زیرساخت‌های خدماتی زائران عتبات عالیات به امضا رسید.

سعید اوحدی در مهمانی امضای تفاهم نامه همکاری سازمان حج و زیارت و بانک انصار نقل کرد: تفاهم همکاری بین ۲ کلکسیون در راستای فعالیت مشترک برای ساماندهی خدمات دهی به زائران عتبات و توسعه زیر ساخت‌های خدماتی در عراق به امضا می‌رسد.

وی اضافه کرد: ۲ کلکسیون طی این تفاهم نامه برنامه جامعی برای خدمات دهی به زائران ایرانی که به عتبات اعزام می‌شوند و همچنین با توجه به امکانات اقامتی بانک انصار در شهرهای مقدس مشهد و قم به زائران عراقی که به ایران مسافرت می‌کنند، خواهند داشت.

رئیس سازمان حج و زیارت با بیان این مطلب که هدف قرار دهی سازمان حج و زیارت در سال ۹۵ بر مبنای برنامه‌ریزی برای اعزام بیش از یک میلیون زائر در سال بوده است، عنوان کرد: با توجه به اعزام بیش از ۴۸۰ هزار نفر به عتبات در نیمه اول سال به این نتیجه می‌رسیم که ۹۰ درصد برنامه ما محقق شده با توجه به اینکه اصلی اعزام‌های ما با توجه به گرمای هوا، ماه رمضان و فعالیت کشاورزان در نیمه اول سال، در ۶ ماهه دوم سال انجام می‌گیرد.

اوحدی در سخنانش به تحول جدی در اعزام‌های عتبات ایام عرفه اشاره کرد و نقل کرد: در این ایام شاهد افزایش ۱۰۰ درصدی اعزام‌ها نسبت به وقت مشابه در سال گذشته بودیم که پیش بینی می‌شود در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) نیز افزایش ۱۰۰ در صدی زائران را شاهد باشیم.

رئیس سازمان حج و زیارت ایران بر لزوم برنامه ریزی در راستای توسعه اقتصادی موضوع زیارت تأکید کرد و نقل کرد: در ۴ -۳ سال اخیر با توجه به چالش و جنگ مردمان عراق با کلکسیون صهیونیستی تکفیری داعش، توسعه زیر ساخت‌های رفاهی و خدماتی زائران در برنامه مردمان و دولت عراق نبوده که ضروری است در این خصوص برنامه ریزی‌های ضروری صورت پذیرد.

وی در سخنانش بانک انصار را یکی از شرکای مهم استراتژیک سازمان حج توصیف کرد که ۲۰ درصد از سهام شرکت عمران و توسعه مهروماه را در راستای توسعه زیر ساخت‌های رفاهی و خدماتی زائران اعتاب مقدسه به خود اختصاص داده است.

اوحدی با بیان اینکه توسعه اعزام‌های زائران عتبات یکی از راهبردهای نکته توجه نظام است، نقل کرد: بانک انصار با امضای این تفاهم‌نامه در کنار فعالیت اقتصادی خود در مسیر خدمات منتقل کنی به زائران حسینی(ع) نیز گام برداشته است.

رئیس سازمان حج و زیارت در توضیح پروژه‌های در حال اجرا در عراق برای خدمات دهی به زائران نقل کرد: هتل «کربلا دولی» در کربلای معلی که کارهای اجرایی آن به پایان رسیده، هفته اول آبان ماه راه اندازی خواهد شد  و ایام اربعین برای اسکان زائران نکته بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی اضافه کرد: همچنین زائرسرای طریق القدس در مرز چزابه با ظرفیت ۳ هزار زائر، در ایام اربعین راه اندازی خواهد شد و پروژه هتل حضرت امیر(ع) در نجف اشرف با ظرفیت ۷۷۰ تخت که بزرگترین هتل زیارتی عراق و نگین شهرهای زیارتی آن کشور خواهد بود، پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی داشته که امیدواریم اوایل سال ۹۶ شاهد راه اندازی آن باشیم همچنین پروژه آشپزخانه صنعتی نجف نیز که بانک انصار در آن همکاری کرده، پیشرفت ۶۰ درصدی داشته است.

رئیس سازمان حج و زیارت هدف از امضای تفاهم نامه با بانک انصار را توسعه امکانات رفاهی و خدماتی در عراق توصیف کرد و هدف دوم آن را بهره گیری از ظرفیت‌های بانک انصار در کشور در مسیر خدمات دهی به زائران عراقی که به ایران مسافرت می‌کنند آگاهی داشت که این اقدامات با مشارکت شرکت شمسا و شرکت‌های عراقی صورت خواهد پذیرفت تا با برنامه‌ریزی مناسب، خدماتی درخور و شایسته به زائران عراقی که به ایران مسافرت می کنند، ارائه شود.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه ارائه تسهیلات به زائران عتبات عالیات را خدماتی در ذیل تفاهم نامه ۲  کلکسیون بیان کرد و نقل کرد: در فرا رسنده و در قالب کمیته کارشناسی سازمان حج و زیارت و بانک انصار مکانیزم اجرایی برای ارائه تسهیلات به زائران عتبات عالیات توسط بانک تعریف خواهد شد.

در ادامه این مهمانی آیت الله ابراهیمی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بانک انصار امضای تفاهم نامه با سازمان حج و قدم نهادن در مسیر خدمات دهی به زائران عتبات عالیات را گامی مثبت برای بانک انصار توصیف کرد و نقل کرد: هر ۲ سیستم در راستای ارائه خدمات به زائران خدمات متقابلی ارائه خواهند کرد.

مدیر عامل بانک انصار در این مهمانی از هماهنگی‌های بانک انصار و بانک‌های عراقی برای خدمات دهی به زائران عتبات گزارش کرد و نقل کرد: برخی از این اقدامات انجام شده و برخی دیگر در حال انجام است.

ابراهیمی نقل کرد: ظرفیت های اقامتی بانک انصار در شهرهای مقدس مشهد و قم با برنامه ریزی‌های سازمان حج و زیارت به زائران عراقی که به ایران مسافرت می‌کنند، خدمات ارائه خواهد کرد.

مدیر عامل بانک انصار اضافه کرد: در طی یک و نیم سال گذشته اقدامات مشترک خوبی بین سازمان حج و زیارت و بانک انصار در راستای خدمات منتقل کنی به زائران اباعبدالله(ع) صورت گرفته که طی این تفاهم نامه امیدواریم این همکاری‌ها افزایش کشف کند.

وی با بیان اینکه ۳۰ درصد کشور با امکانات بانکداری بانک انصار مجهز شده است، ابراز امیدواری کرد تا در فرا رسنده امکانات این بانک برای ارائه خدمات در مسیر زائران عتبات در ایام اربعین و دیگر عالیت‌ها افزایش کشف کند.

— نظرات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش : شرمين م.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در دلم بود که بی دوست نباشم هرگز
««« »»»
چه توان کرد که سعی من و دل باطل بود

اوحدی: افتتاح هتلی در کربلا در هفته اول آبان برای اسکان زائران/ به دنبال تعریف مکانیزم اجرایی ارائه تسهیلات به زائرات عتبات هستیم

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام مدرس در یک موسسه معتبر آموزشی
کیلیپ فیلم ایمیج گرفتن راحت و آسان (بیرون کشیدن سی دی های خش دار) +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم EASE Focus 2 Tutorial Part1 +( آپارات ) پخش
فیلم رنگ کردن مژه رو مشاهده نکرده بودیم که اونم مشاهده کردیم! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم دختر بدبخت چه مقدار گریست! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم موشن گرافیک " رسم کتابخوانی" ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم تشویق طرفداران پرسپولیس به روش ایسلندی ها
کیلیپ فیلم گل مهدی طارمی به صنعت نفت آبادان +( آپارات ) پخش
فیلم قبل اکران دورتموند شالکه(دربی۸۹ ام) ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم حرکت حرفه ای ژیمناستیک ( آپارات )
کلیپ فیلم حال و روز علاج منصور پورحیدری در مکالمه با علی پورحیدری
کیلیپ فیلم نظر مردم در زمینه بازی های لیگ +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم سوپر عکس العمل های ناواس در تمرینات رئال مادرید +( آپارات ) پخش
خوراکی های مفید برای پیشگیری از افسردگی فصلی
ملاقات با سردار ایرانی ربات‌ها
استخدام نصاب بایگانی های ریلی در شرکتی معتبر در همدان
فیلم آقای احسان علیخانی ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم فیلمی که خانم لادن طباطبایی از رفتار کودکهای Autism اوتیسم منتشرکرد ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم من چنانچه سمتی داشتم نمیزاشتم کسی اسم فرزندش رو فاطمه بزاره ( آپارات )
فیلم ضیافت ترحیم عرفانی با نی و دف ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات