اقدامات انجام شده دستگاه‎های اجرایی خراسان جنوبی در راستای رفع تکلیف اداری است


با دیگران به اشتراک بگذارید

اقدامات انجام شده دستگاه‎های اجرایی خراسان جنوبی در راستای رفع تکلیف اداری است

خبرگزاری فارس: اقدامات انجام شده سیستم‎های اجرایی خراسان جنوبی در راستای رفع تکلیف اداری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی نقل کرد: اقدامات انجام شده توسط سیستم‎های اجرایی این استان در راستای رفع تکلیف اداری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، محمد حسینی ظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی ستاد نکوداشت پدافند غیرعامل، اظهار داشت: ما نمی‎توانیم قدرت تفسیر داشته باشیم و توطئه‌های عمیق استکبار علیه اسلام و انقلاب اسلامی را ببینیم و در عین حال به فکر پاسداری نباشیم.

وی خطاب به مسؤولان در نشست، نقل کرد: هر کدام از مطالب بیان شده سر فصلی برای برنامه‎ریزان و مدیرانی است که مسؤولیتی بر عهده دارند که در همین راستا باید به آن عمل کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه در بسیاری از بخش‎ها اقدامات کم و بیش صورت می‎گیرد که اقدامات انجام شده در راستای رفع تکلیف اداری است، متذکر شد: ما نسبت به خروجی آنچه که اتفاق می‎افتد کاری نداریم بنابراین مهم بحث هم‌اضافه کنی و هم پنهان کنی اقدامات مد نظر است.

حسینی ادامه داد: وقتی که اقدامات را تجزیه و تفسیر می‎کنیم می‎بینیم که خیلی اثرگذار واقع نشده است چنانچه اقدامات کنونی سیستم‎های اجرایی خروجی مطلوبی به لحاظ کیفی نداشته و در اجرای آنها هم‌اضافه کنی نیز لحاظ نمی‌شود.

وی با تأکید بر اینکه مسؤولان و کسانی که پذیرفته‌اند مسؤولیت داشته باشند باید قائل به این هدف و ایمان به کار داشته باشند، اذعان داشت: سیستم‎های اجرایی برای اینکه بتوانند اقدامات تاثیر می داری داشته باشند باید این دو مهم را در بطن جامعه نهادینه کنند بنابراین اگر در این دو بخش که مکمل یکدیگر هستند را محقق کنند آن زمان مؤثر واقع می‌‎شوند.

اقدامات سیستم‌‎های اجرایی از آمار اقدامات کشور چین بالاتر است/ دلخوش بودن مسؤولان به سخنرانی‎ها

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اگر هر سیستم، نهاد و سازمانی آمار اقدامات سی ساله را بگیرد از آمار اقدامات کشور چین بالاتر است، ادامه داد: بسیاری از چالش‎ها و معضلات جلو روی کشور به خاطر این است که بر اساس اصول فعالیت نکرده و سیر تکاملی را به انجام نرسانده‎ایم.

حسینی با بیان اینکه برای اینکه بتوانیم به اهداف برسیم حتما باید جامعه را در صحنه داشته باشیم، یادآور شد: با آمار دادن و برگزاری جلسات کاری از پیش نمی‎رود چرا که بعضی از مسؤولان دلشان را به سخنرانی‎هایشان خوش کرده‎اند در حالی که بعضی از حرف‎ها برای مردمان قابل قبول نیست.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه در مبحث پدافند غیر عامل مطالب زیادی نهفته است، تصریح کرد: مصون‌سازی کشور کار بزرگی است که همیشه ضرورت دارد بنابراین پدافند غیرعامل حیات و ضرورت مردمان است.

حسینی به برگزاری جلسات و سخنرانی‎های متعدد در نقاط گوناگون شهر اشاره کرد و ادامه داد: اینکه گوشه‎ای از شهر به یک موضوع و گوشه دیگر به موضوع دیگری توجه شود اثر بخش نیست بنابراین یک کلکسیون ضعیف، هماهنگ، هدفمند و چارچوب‎دار خوب تر از کلکسیون‌ای است که ساز خود را بزند.

وی با نقش این پرسش که مگر همه ما کار و شعارمان مدد به مردمان و دولت نیست پس چرا به معضلات متعدد بر می‎خوریم، افزود: حتما ایراداتی در کارها وجود دارد بنابراین نباید پدافند غیر‌‌عامل را دچار دردسر‎ها کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی خطاب به مسؤولان استانی نقل کرد: اگر اتفاقی می‌افتد و درگیری ای به وجود می‎فرا رسد نباید دلمان را خوش کنیم که فرزند ما در امان است این مسأله مربوط به همه می‌شود و نباید خود را از موضوع جدا آگاهی بداریم.

حسینی با تأکید بر اینکه تمامی سیستم‎های اجرایی باید نقاط ضعف خود را بشناسند و برای حذف آنها تلاش کنند، افزود: باید بخش‎های ضعیف را رصد کنیم و قرار ندهیم دشمن از این روزنه‌‎ها ورود یابد بنابراین همگرایی و هم‎صدایی اصلی ترین مؤلفه‎ها است.

مدیریت را با کدخدا منشی و ریش سفیدی اشتباه گرفته‎ایم

وی با اشاره به اینکه مدیریت را با کدخدا منشی و ریش سفیدی کردن اشتباه گرفته‎ایم خطاب به مسؤولان، افزود: در راستای برپایی ایستگاه‎های صلواتی در سطح شهر باید چارچوبی را تعریف کنیم اگر مجوز داشت خوب ولی اگر نداشت باید جمع شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت تقویت نقاط مثبت در اجرای برنامه‌ها تأکید کرد و ادامه داد: دشمنان به دنبال اقدامات مخصوص هستند.

وی ادامه داد: در مورد پدافند غیر عامل باید یک سری اقدامات استانی و شهرستانی انجام شود و همچنین صدا و سیما نیز در این زمینه ورود یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه سیستم‎های فرهنگی و تأثیر‌گذار در زمینه فرهنگ‌سازی بیشتر تلاش کنند، خاطرنشان کرد: وقتی که فرهنگ‌سازی انجام شود مابقی کار خود به خود انجام می‎شود.

****ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: شبنم ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به بوی او دل بيمار عاشقان چو صبا
««« »»»
فدای عارض نسرين و چشم نرگس شد

اقدامات انجام شده دستگاه‎های اجرایی خراسان جنوبی در راستای رفع تکلیف اداری است

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال