گریم نیکی کریمی و هومن سیدی در فیلم کمدی انسانی که در چهار دهه روایت می‌شود


گریم نیکی کریمی و هومن سیدی در فیلم کمدی انسانی که در چهار دهه روایت می‌شود

اناپیک – نیکی کریمی و هومن سیدی در فیلم کمدی انسانی حضور داشته اند. عکس هایی از گریم نیکی کریمی و هومن سیدی را مشاهده می کنید.

محمدهادی کریمی تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «کمدی انسانی» با اشاره به اینکه فیلمبرداری این فیلم به زودی تمام می‌شود توضیح داد داستان این فیلم در چهار دهه روایت می‌شود.

محمدهادی کریمی کارگردان و تهیه‌کننده «کمدی انسانی» در گفتگویی درباره روند ساخت این اثر گفت: فیلمبرداری ۹۰ درصد از کار توسط مرتضی غفوری به پایان رسیده است و طی روزهای آینده و با ساخت بخشی از دکورهای فیلم، سکانس های نهایی نیز جلوی دوربین می‌رود.

او با اشاره به اینکه «کمدی انسانی» یکی از پروژه‌های سنگین سینمایی است که توسط بخش خصوصی ساخته می‌شود، بیان کرد: داستان این فیلم در چهار دهه می گذرد به همین دلیل باید بخشی از لوکیشن های مورد نظر طراحی و بازسازی می شد.

به گفته او، این فیلم دارای ۱۸ لوکیشن اصلی و ۵ لوکیشن فرعی است.

گریم نیکی کریمی در فیلم کمدی انسانی

کارگردان فیلم «برف روی شیروانی داغ» ادامه داد: با توجه به اینکه داستان «کمدی انسانی» از دهه ۳۰ تا دهه ۶۰ روایت می شود ما نیازمند طراحی و بازسازی بخشی از لوکیشن ها مانند پادگان و یا مدرسه در دهه ۳۰ بودیم.

او تاکید کرد: این اثر سینمایی دارای گریم بسیار سختی بود و ما برای بازیگران نیازمند گریم هایی بودیم که بتواند گذر زمان را به خوبی نشان دهد که شهرام خلج طراحی و اجرای گریم را به خوبی انجام داد.
کارگردان فیلم «امشب شب مهتابه» ادامه داد: برای فیلمبرداری «کمدی انسانی» ۶۰ جلسه در نظر گرفته شده بود و تمام لوکیشن‌های فیلم در تهران و بخشی از آن در شهرک غزالی بود.

گریم هومن سیدی در فیلم کمدی انسانی

کریمی در پایان با اشاره به داستان «کمدی انسانی» گفت: این فیلم یک کمدی موقعیت از زندگی تراژیک فردی است که می بایست علیرغم خواست درونی اش همرنگ با مردم پیرامونش زندگی کند.

علیرضا شجاع نوری، هومن سیدی،نیکی کریمی, آرمان درویش، لیلا زارع، فرخ نعمتی، هستی مهدوی فر، مهوش افشارپناه، عباس احمدی مطلق، سعیده عرفان، زینب قادری، حمیدرضا سام خانیان، فتاح نظریان، بابک جعفریه، عطا مرادی و بهاره کیان افشار و بازیگران نوجوان: ایلیا نصراللهی، سام غفوری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال