همکاری همه فرهنگیان سمنان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن


با دیگران به اشتراک بگذارید

همکاری همه فرهنگیان سمنان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

خبرگزاری فارس: همکاری همه فرهنگیان سمنان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

مدیر تعلیم و پرورش شهرستان سمنان خواستار همکاری همه فرهنگیان، دانش‌آموزان و اولیای آنها در سمنان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی مدیریت تعلیم و پرورش شهرستان سمنان، سعید رضایی در نشست شورای اداری تعلیم و پرورش شهرستان سمنان، با تأکید بر لزوم همکاری همه فرهنگیان سمنان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن اظهار داشت: امسال نخستین دوره‌ای است که سرشماری عمومی نفوس و مسکن با توجه به تحولات جمعیتی به‌صورت اینترنتی برگزار می‌شود و این امر موجب کاهش هزینه‌های دولت و همچنین صرفه‌جویی در وقت و انرژی مردمان خواهد شد.

وی حین قدردانی از همکاری و پیگیری همه کارکنان، فرهنگیان و دست‌اندرکاران تعلیم و پرورش شهرستان سمنان در این نقش بیان کرد: فرهنگیان موظفند در تمام صحنه‌ها و در اجرای برنامه‌های ملی به‌مخصوص سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن برنامه‌ریزی و نظارت دقیق داشته باشند.

مدیر تعلیم و پرورش شهرستان سمنان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص سرشماری سال ۹۵ تأکید کرد: همان‌گونه که در وقت هشت سال پاسداری مقدس همه افراد جامعه حضور همه‌جانبه در میدان داشتند، در حال حاضر هم همگان به‌عنوان یک وظیفه ملی و دینی برای فرا رسنده کشور در زمینه هر چه خوب تر انجام شدن سرشماری مشارکت دارند.

رضایی ادامه داد: برای برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری به آمار دقیق نیاز است و نباید در اجرای این نقش از هرگونه همکاری و پیگیری دریغ کنیم.

__________________________________

تهیه و تدوین : لاله غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ميان عاشق و معشوق هيچ حال نيست
««« »»»
تو خود حجاب خودی حافظ از ميان برخيز

همکاری همه فرهنگیان سمنان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال