خانه های فرهنگ در سطح شهر گرگان افزایش می یابد


با دیگران به اشتراک بگذارید

خانه های فرهنگ در سطح شهر گرگان افزایش می یابد

عضو شورای شهر استان گرگان نقل کرد: تعداد خانه‌های فرهنگ در سطح شهر استان گرگان افزایش می‌یابد چراکه این شهر به ۱۰۰ خانه فرهنگ نیاز دارد.

تصویر و عکس   خانه های فرهنگ در سطح شهر استان گرگان افزایش کشف میکند

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از استان گرگان، علیرضا پزشک‌پور ظهر امروز در مهمانی راه اندازی خانه فرهنگ استان گرگان در محله استان گرگان تازه اظهار داشت: چهاردهمین خانه فرهنگ شهر استان گرگان در محله استان گرگان تازه راه‌اندازی شده است.

وی با تاکید بر ضرورت و اهمیت خانه‌های فرهنگ در تعلیم شهروندی، اضافه کرد: چهاردهمین خانه فرهنگ استان گرگان به نام خانه فرهنگ گلستان در محله گرگانجدید زیرنظر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری استان گرگان راه اندازی شد.

عضو شورای شهر استان گرگان با بیان اینکه هر ۱۰۰ محله استان گرگان باید در بر می داری یک خانه فرهنگ شود، تصریح کرد: افزایش تعداد خانه‌های فرهنگ یکی از ملزومات مدیریت شهری برای توسعه فرهنگ و تعلیم شهروندی است و در این خصوص می‌تواند بسیار نقش داشته باشد.

پزشک‌پور نقل کرد: ایده‌آل این است که ۱۰۰ خانه فرهنگ داشته باشیم که با توجه به کمبود بودجه و امکانات این موضوع توانایی اجرا ندارد، اما حداقل باید به ازای هر دو یا سه محله یک خانه فرهنگ بوجود آوریم و وجود چنین جا‌هایی در محلات می‌تواند در تقویت روابط احساسی ساکنان و کاهش زیان‌های اجتماعی با تعلیم‌های مخصوص شهروندی موثر واقع شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شورای شهر استان گرگان همچنین از بررسی و تصویب توصیه های کمیته فنی نامگذاری در مورد اسامی تازه خیابان‌ها، کوچه‌ها، میادین و اماکن سطح شهر در یکصد و پانزدهمین نشست این کمیسیون گزارش کرد.

پزشکپور نقل کرد: این نشست با حضور اعضای شورای نامگذاری و نمایندگان اداره‌های میراث فرهنگی، فرهنگ و ارشاد، پست، سازمان تبلیغات و بنیاد شهید در این شورا و اعضای کمیته فنی نامگذاری در کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر استان گرگان به انجام رسانده شد، بررسی و تصویب توصیه های کمیته فنی نامگذاری در دستور کار قرار گرفت و در این راستا ۲۴ معبر، اماکن و میادین سطح شهر بررسی و نامگذاری تازه شد.

وی ادامه داد: پیشنهادات کمیته فنی نامگذاری شورای شهر  در این نشست بررسی و مورد تصویب کمیسیون قرار گرفت و برای تصویب نهایی به صحن شورا ارسال شد.

— نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد —

نگارش : جهانگير ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دولت از مرغ همايون طلب و سايه او
««« »»»
زان که با زاغ و زغن شهپر دولت نبود

خانه های فرهنگ در سطح شهر گرگان افزایش می یابد

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال