بیش از ۴ تن انواع مواد مخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیش از ۴ تن انواع مواد مخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با بیان اینکه بیش از ۴ تن انواع مواد مخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد از افزایش ۴۳ درصدی کشف مواد مخدر گزارش کرد.

تصویر و عکس   بیش از ۴ تن انواع مواد مخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سرهنگ فریدون زارعی عصر امروز در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اراک که در فرمانداری این شهرستان به انجام رسانده شد بر ضرورت مقابله با اعتیاد و مواد مخدر در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: باید به‌صورت سیستماتیک و هماهنگ و با برنامه‌ریزی مدون توسط مجریان جلو گیری و مبارزه با مواد مخدر دنبال شود.

وی افزود: سطح کشور و پس از پیروزی انقلاب اقدامات زیاد و تاثیر می داری در خصوص مبارزه با مواد مخدر صورت گرفته و افراد و مأموران وظیفه‌شناس در این راه به شهادت رسیده‌اند اما متأسفانه به وضعیت مطلوب در جامعه نرسیده‌ایم و کمتر شاهد تأثیرات آن بوده‌ایم و این آگاهی دار معناست که باید در جلو گیری و مبارزه با این پدیده شوم با شتاب بیشتری حرکت کنیم.

سرهنگ زارعی تصریح کرد: توزیع مواد مخدر و دارو‌های روان‌گردان در جامعه مکان دغدغه دارد و باید چاره‌فکر کنی شده و جدی‌تر و با برنامه‌ریزی اصولی و قابل‌اجرا با این موضوع  برخورد کنیم.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی با اشاره به اقدامات پلیس در استان مرکزی در بحث مقابله با مواد مخدر اشاره کرد و نقل کرد: در ۶ ماهه نخست سال ۹۵ در سطح استان مرکزی ۴ هزار و ۱۷۲ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ضبط شده است.

وی ادامه داد: این درحالیست که با اقدامات نیروی انتظامی استان مرکزی، در حوزه مقابله با مواد مخدر شاهد رشدی ۴۳درصدی کشفیات در حوزه مواد مخدر نسبت به مدت مشابه در سال ۱۳۹۴ بوده‌ایم.

سرهنگ زارعی خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با مواد مخدر در استان مرکزی، از ابتدای سال تاکنون ۲۰۲ مرحله نقش مهار محورهای مواصلاتی در استان مرکزی اجرا شده است.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی افزود: ۳ هزار و ۷۸۴ نفر عامل توزیع‌کننده، حمل‌کننده و به کار برنده مواد مخدر در نقش‌های گوناگون پلیسی مبارزه با مواد مخدر دستگیر شده‌اند.

وی ادامه داد: این درحالیست که نقش ارتقاء امنیت اجتماعی در ۲۸۰ نقطه آلوده اجرا شده که زمینه‌ساز مقابله روزافزون با پدیده شوم و خانمان‌سوز اعتیاد و سوداگران در استان مرکزی است.

سرهنگ زارعی بیان کرد: نقش امحاء کشت خشخاش در ۱۳ نکته یکی دیگر از اقداماتی است که پلیس برای مقابله با اعتیاد و موادمخدر با جدیت و قاطعیت اجرایی کرده است.

*********************

نگارنده : شهزاد خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم که نوش لعلت ما را به آرزو کشت
««« »»»
گفتا تو بندگی کن کو بنده پرور آيد

بیش از ۴ تن انواع مواد مخدر در استان مرکزی کشف و ضبط شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال