برخورد با سرشاخه ها و باندهای بزرگ قاچاق اولویت برنامه ناجا در هرمزگان باشد


با دیگران به اشتراک بگذارید

برخورد با سرشاخه ها و باندهای بزرگ قاچاق اولویت برنامه ناجا در هرمزگان باشد

استاندار هرمزگان با اشاره به لزوم انجام کار فرهنگی برای ریشه‌کنی قاچاق در هرمزگان نقل کرد: نیروی انتظامی برخورد با سرشاخه ها و باندهای بزرگ قاچاق را در اولویت برنامه های خود گذارد.

تصویر و عکس   برخورد با سرشاخه ها و باندهای بزرگ قاچاق اولویت برنامه ناجا در هرمزگان باشد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، جاسم جادری عصر امروز در کمیسیون برنامه‌‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان با بیان اینکه در مبحث مقابله با قاچاق مبارزه فیزیکی تنها بخشی از معضل را برطرف می‌کند، اظهار داشت: در این راستا برای موفقیت بیشتر نیازمند کار فرهنگی هستیم.

وی افزود:‌ قاچاق و رواج یابی آن همانند قاچاق سوخت، خود متاثر از دلایلی است که در راه مقابله و ریشه‌کن کردن آن همواره باید به دنبال دلایل و ریشه‌ها بود.

استاندار هرمزگان یادآور شد: اگر خواهان مقابله قرار می داری با قاچاق هستیم باید تولیدات با کیفیت داخلی داشته باشیم، چرا که مردمان به دنبال تهیه کرد با کیفیت‌تر و مدرن‌تر هستند.

جادری تاکید کرد: با کیفیت بخشی بیشتر، قیمت عالی و بهره گیری از تکنولوژی‌های تازه در تولیدات داخلی می شود مردمان را تشویق و ترغیب به بهره گیری از کالاهای داخلی کرد.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان خواستار نظارت بیشتری بر مبادی ورودی غیر مجلسی کالا به مخصوص در خورها و سایر مبادی این چنینی شد و افزود: هم باید ریشه‌های قاچاق و هم مبادی را تشخیص دهیم.

جادری تصریح کرد: امروز در استان هرمزگان مقابله و مبارزه خوب و قابل توجهی با قاچاق در حال برنامه‌ریزی و اجراست و بخش اعظمی از قاچاق در کشور توسط باندهای سازمان کشف کرده به مقصد شهرهای بزرگ صورت می‌گیرد و در این راه باید به دنبال برخورد با سرشاخه‌های کلان و بزرگ قاچاق بود.

جادری نقل کرد: قوانین دست و پا گیر نیز می‌تواند یکی از دیگر دلایل قاچاق باشد که نیاز است این قوانین اصلاح شود.

*****************************************

مطلب از : آذين ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقی سيم ساق من گر همه درد می‌دهد
««« »»»
کيست که تن چو جام می جمله دهن نمی‌کند

برخورد با سرشاخه ها و باندهای بزرگ قاچاق اولویت برنامه ناجا در هرمزگان باشد

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال