ورشو تسلیم فشارهای اتحادیه اروپا برای تحمیل سهمیه مهاجرت نخواهد شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

ورشو تسلیم فشارهای اتحادیه اروپا برای تحمیل سهمیه مهاجرت نخواهد شد

خبرگزاری فارس: ورشو تسلیم فشارهای اتحادیه اروپا برای تحمیل سهمیه مهاجرت نخواهد شد

رهبر حزب حاکم لهستان طی اظهاراتی از نبود تسلیم ورشو دربرابر فشارهای اتحادیه اروپا برای تحمیل سهمیه مهاجرت گزارش کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رهبر حزب حاکم قانون و عدالت لهستان امروز یکشنبه طی اظهاراتی از نبود تسلیم ورشو در برابر فشارهای اتحادیه اروپا برای تحمیل سهمیه مهاجرت گزارش کرد.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، «یاروسلاو کازینسکی» طی اظهاراتی اعلام کرد: «لهستان در برابر فشارهای اتحادیه اروپا تسلیم نخواهد شد و سهمیه‌بندی مهاجران را نخواهد پذیرفت.»
وی اضافه کرد: «حزب قانون و عدالت با هرگونه یهودی‌ستیزی و نژادپرستی مخالف است اما با این وجود باید مدنظر داشت که هرکس که به کشوری خارجی می‌‌رود باید خود را با قوانین آنجا تطبیق دهد و کشور پذیرنده این حق را دارد که چنین چیزی را طلب کند اما برخی کشورهای اروپایی این قوانین را از یاد برده اند و موجب بروز مناقشه و چالش نیز می‌شوند.»

رهبر حزب حاکم لهستان در ادامه نقل کرد: «لهستان از جانب اتحادیه اروپا که آن را به فقدان انسجام و همبستگی در این خصوص متهم می‌کند، در حال تحمل فشار است اما باید نقل بکنیم که ورشو تسلیم نخواهد شد. در خصوص موضوع مهاجران نیز، این تصمیمی یکجانبه است که از سوی آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اتخاذ شده و احتمال آن وجود دارد که تصمیم وی در فراخوان از مهاجران برای مسافرت به اروپا بدون مشورت با شرکایش، به نفع اقتصاد آلمان درنظر گرفته شده باشد.»

وی در پایان با اشاره به اقامت بیش از یک میلیون مهاجر اوکراینی در لهستان تأکید کرد که این کشور سهمیه‌بندی اجباری مهاجران را قبول نخواهد کرد.

*با تشکر از حسن انتخاب شما*

گردآوری توسط: فرشته ق.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر ز دست زلف مشکينت خطايی رفت رفت
««« »»»
ور ز هندوی شما بر ما جفايی رفت رفت

ورشو تسلیم فشارهای اتحادیه اروپا برای تحمیل سهمیه مهاجرت نخواهد شد

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات