ارتش یمن جازان را موشک باران کرد؛ مرگ ۲۰ نظامی سعودی


با دیگران به اشتراک بگذارید

ارتش یمن جازان را موشک باران کرد؛ مرگ ۲۰ نظامی سعودی

خبرگزاری فارس: ارتش یمن جازان را موشک باران کرد؛ مرگ ۲۰ ارتشی سعودی

ارتش یمن در پاسخ به جنایت روز پیش عربستان در صنعا، پایگاه‌های نظامیان سعودی در جازان را موشک باران کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ارتش و کمیته‌ مردمی یمن در پاسخ به حمله روز پیش عربستان به صنعا، در عملیاتی نظامیان سعودی در جازان را هدف قرار داد.

پایگاه خبری «انصارالله»، گزارش داد که ارتش و کمیته‌های مردمی یمن چندین پایگاه وابسته به نظامیان عربستانی در الخوبه در جازان را نشانه گرفتند که منجر به کشته شدن ۲۰ ارتشی سعودی و جراحتی شدن ده‌ها تن دیگر شد.

یک منبع اعلام کرد خلال تأکید بر اینکه دو ماشین زرهی در این عملیات منهدم شده اعلام کرد این عملیات پاسخی به جنایت‌های عربستان است که در یمن مرتکب شده.

از سوی دیگر تک تیراندازهای ارتش یمن یک ارتشی عربستانی را در جازان نشانه گرفتند. این ارتشی در نزدیکی پایگاه ارتشی مثعن هدف قرار گرفت و کشته شد.

یک منبع در ارتش یمن اعلام کرد که توپخانه‌های ارتش این کشور تجمع شماری از نظامیان عربستانی را در نزدیکی پایگاه ارتشی مثعن نشانه گرفتند که منجر به کشته شدن شماری از نظامیان سعودی شد.

این منبع تأکید کرد که توپخانه ارتش یمن همچنین تجمع نظامیان سعودی در بلندی‌های العقبه و پایگاه ارتشی القرن در جازان را نیز نشانه گرفتند.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد****

نگارش از: افسون غ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نسيم در سر گل بشکند کلاله سنبل
««« »»»
چو از ميان چمن بوی آن کلاله برآيد

ارتش یمن جازان را موشک باران کرد؛ مرگ ۲۰ نظامی سعودی

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال