حالت تندرستی اساتید آسیب مشاهده کرده بالابر دانشگاه شریف


با دیگران به اشتراک بگذارید

وضعیت سلامتی اساتید صدمه دیده آسانسور دانشگاه شریف

تصویر و عکس وضعیت سلامتی اساتید لطمه دیده آسانسور دانشگاه شریف

آسانسور دانشگاه صنعتی شریف حادثه ساز شد و سقوط آن باعث مصدومیت تعدادی از اساتید این دانشگاه سرشناس کشورمان شد. در خصوص وضعیت جسمی این اساتید مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف توضیحاتی به خبرنگار فارس داده است.فارس/ مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به آخرین وضعیت جسمی اساتید صدمه‌دیده دانشگاه صنعتی شریف در حادثه سقوط آسانسور این دانشگاه نقل کرد: حال اساتید دانشگاه مساعد است و کمیته‌ای برای پیگیری دلیل سقوط آسانسور تشکیل شده است.

هرمزی‌نژاد مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف در مورد آخرین وضعیت جسمی اساتید صدمه‌دیده دانشگاه صنعتی شریف در حادثه سقوط آسانسور نقل کرد: تفضلی و میرعمادی از اساتید دانشگاه امروز از بیمارستان مرخص شدند، مداح حسینی و وثوقی وحدت در انتظار عمل جراحی دوم هستند، نقدآبادی دیروز عمل کرده و در ICU بستری است و اکبری در بخش بستری شده است. وی اضافه کرد: جلسه‌ای با پیمانکاران تعمیرات آسانسور داشتیم تا علت سقوط آسانسور را چک کنیم.

هرمزی‌نژاد اظهار داشت: همچنین به دستور رئیس دانشگاه کمیته‌ای از خارج دانشگاه شریف متشکل از اساتید و متخصصان برجسته حوزه آپارتمان تشکیل شده تا علت سقوط آسانسور پیگیری شود.

***براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: شهران س.

تازه های سلامت و پزشکی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دورم به صورت از در دولتسرای تو
««« »»»
ليکن به جان و دل ز مقيمان حضرتم

حالت تندرستی اساتید آسیب مشاهده کرده بالابر دانشگاه شریف

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات