http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

تشکیل وزارت ورزش هم مشکلات ورزش را حل نکرد

تشکیل وزارت ورزش هم مشکلات ورزش را حل نکرد

با دیگران به اشتراک بگذارید

تشکیل وزارت ورزش هم مشکلات ورزش را حل نکرد

دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ورزش جایگاه قرار می داری خودش را در کشور نیافته است، نقل کرد: تشکیل وزارت ورزش هم معضلات ورزش را حل نکرد.

تصویر و عکس   تشکیل وزارت ورزش هم معضلات ورزش را حل نکرد

به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، محسن رضایی دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام در نشست شورای راهبردی ورزش دبیرخانه این گردهمایی، نقل کرد: حدود ۱۵ سال است که گردهمایی کمیته ورزش و حدود ۱۰ است که شورای راهبردی ورزش تشکیل شده است و بحثهای بسیار زیادی توسط دوستان دنبال شده است.

وی با بیان اینکه امروز در حال کسب نتایجی هستیم، اظهارکرد: مسائل در سطح کلان ناشناخته نیستند و برای نخبگان ورزش و مسئولین کشور، شناخته شده است و بحثها به میزان کافی صورت گرفته و تحقیقات خوبی در سطح کلان صورت گرفته است.

دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام، اضافه کرد: در سطح تهیه کند و متوسط تقریباً یک راه طولانی در پیش داریم و برای اولین بار در سیاستهای کلان برنامه ششم، بندی درباره ورزش آورده شده است. در حال حاضر قانون برنامه ششم در حال تهیه شدن است و می توان در چندین حکم خوب که شما ارائه میدهید و رایزنی که با دیگر دوستان مجلس و دولت هم خواهیم داشت، این احکام در برنامه ششم جای داده شود و کم کم به سمتی برویم  که معضلات ورزش کشور حل شود.

رضایی تصریح کرد: چندین مورد هست که می خواهم تأکید کنم؛ نخست اینکه به نظر من در ورزش دو یا سه مشکل و زیان ریشه ای داریم که می بایست به صورت دسته جمعی حل شود. یکی جایگاه ورزش در کشور است؛ ورزش جایگاه قرار می داری خودش را در کشور نیافته است. در کنار مسائل دیگری که ما به آن دقت میداریم و بودجه اختصاص می دهیم، ورزش هنوز جایگاه خودش را نیافته است.

وی ادامه داد: یک وقتی دوستان خیلی اصرار می کردند که اگر وزارت ورزش تهیه شود، همه معضلات حل می توان، وزارت ورزش هم تشکیل شد، چقدر از معضلات حل شد؟ بنابراین، نظام جامع ورزش، از ساختار ورزش گرفته تا قوانین و مقررات و حتی قواعدی که برای مثال چطور یک نفر را برای المپیک میبرگزیم، که به نظر بنده حتی قواعد از قوانین و مقررات هم اصلیتر است. مدیریت ورزش هم باید ثبات داشته باشد.

دبیر گردهمایی تشخیص مصلحت نظام نقل کرد: وقتی از بنده میپرسند ورزش چه فایده ای دارد؟ پاسخ بنده این است که ورزش از بسترهایی است که قادر هست اعتماد به نفس ملی را به کشور ما برگرداند.

رضایی تأکید کرد: ما بیش از ۳۰۰ سال است که اعتماد به نفسمان را از دست داده ایم. جدا از بحث سلامت و غیره، جوان ایرانی آن اعتماد به نفس را ندارد. این جوان ایرانی اگر اعتماد به نفس یابد، می توان مهدی باکری و حسین خرازی. ما باید اعتماد به نفس را برگردانیم.

وی نقل کرد: این اعتماد به نفس اگر در ورزش تهیه شود، هم برای ورزش خوب است هم برای اقتصاد، علم، فرهنگ و هم برای پیشرفت کشور و ما هر قدر سرمایه قرار دهی در ورزش کنیم تا بتوانیم اعتماد به نفس را در جوانها بارور کنیم، کل کشور بهره مند خواهد شد. اگر بخواهیم چنین کاری کنیم، قبول کنید در خود ما ورزشیها هم باید یک تحولی صورت گیرد.

**************************

گردآوری از: خرمدل د.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از دولت عشق تو سليمانی شد
««« »»»
يعنی از وصل تواش نيست بجز باد به دست

تشکیل وزارت ورزش هم مشکلات ورزش را حل نکرد

TT / 26

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
واقعیت مجازی؛ ابزاری فراتر از سرگرمی که می تواند کیفیت زندگی انسان ها را دگرگون کند
استخدام دو رده شغلی در شرکت چای دبش شعبه تبریز
وداع با پیکر مهندس شهید عملیات تروریستی کرکوک +تصاویر
داعش همه را غافلگیر کرد
قیمت‌ انواع هارد دیسک اکسترنال +جدول
الناز شاکردوست و نیکی مظفری در اکران خصوصی فیلم نیمه شب اتفاق افتاد
جان مک آفی ادعا می کند ایران در حملات سایبری به آمریکا نقش داشته است
استخدام نیرو در دفتر مرکزی آگهی نامه نوید
توضیحات محسنی اژه ای درباره پرونده سعید طوسی
خط و نشان انصاری برای استقلال
آخرین مهلت ثبت نام در سامانه سماح
مایلی‌کهن: ملوان رکورد زده است/ کی‌روش مالزی رفته تا جوج با نوشابه بزند!
استخدام شرکت ها در سال ۹۵
کافه لئو مشهد
پیشنهاد جدید به رامین رضاییان برای حضور در ترکیب ثابت پرسپولیس
آخرین قیمت انواع چرخ گوشت ایرانی +جدول
با رمزگشایی از پوستر مراسم پیش روی اپل، چه حدس هایی می توان زد؟
استخدام شرکت ها در ۳ آبان سال ۹۵
شکار کردن عقاب در دریاچه پر از تمساح (تصاویر)
اعتماد به نفس عجیب استقلالی ها در اظهار نظراتشان!
تبلیغات