قانون امر به معروف و نهی از منکر در میز رئیس جمهور خاک می خورد/ اگر کنسرت بد است وزیر ارشاد باید استعفا دهد نه مدیرکل!


با دیگران به اشتراک بگذارید

قانون امر به معروف و نهی از منکر در میز رئیس جمهور خاک می خورد/ اگر کنسرت بد است وزیر ارشاد باید استعفا دهد نه مدیرکل!

عضو هیأت علمی مؤسسه پژوهشی امام خمینی(ره)قم با بیان اینکه استعفای مدیرکل فرهنگ و ارشاد قم کارساز نیست نقل کرد: اگر این کار زشت است باید وزیر ارشاد استعفا دهد.

تصویر و عکس قانون امر به معروف و نهی از منکر در میز رئیس جمهور خاک می خورد/ اگر کنسرت بد است وزیر ارشاد باید استعفا دهد نه مدیرکل!

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نگاشت: حجت الاسلام قاسم روان بخش عصر امروز در همایش «بصیرت عاشورایی» که به همت مؤسسه جوادالائمه (ع) دهدشت به انجام رسانده شده بود اصلی ترین ویژگی عاشورایی بودن را در حسینی زندگی کردن آگاهی داشت و اظهار داشت: یکی از ویژگی های امام حسین (ع) آمر به معروف و ناهی از منکر بودن ایشان بود.

وی با بیان اینکه مؤمن در برابر گناهان مانند پلنگ مجروح می شود افزود: اما امر به معروف و نهی از منکر فقط همین نیست و امام حسین(ع) مراتب بالاتر از امر به معروف یعنی مبارزه با اصل منکر که همان یزید بود را به انجام رساند.

این کارشناس مذهبی با ابراز تأسف از وقوع برخی رویدادها در کشور استعفای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم را یادآور شد و نقل کرد: باید دید این آقا چه فعالیت کرده که مجبور به استعفا شده است.

وی افزود: اگر کنسرت خوب است چرا این بنده خدا باید استعفا دهد و اگر بد است وزیر ارشاد باید استعفا دهد، چرا در سر تا سر کشور دارد به انجام رسانده میشود؟ و چرا مجلس از رئیس جمهوری که حمایت می کند نمیپرسد؟

عضو هیأت علمی مؤسسه پژوهشی امام خمینی (ره) قم با بیان اینکه آقایان دارند قم را به واتیکان مبدل میکنند نقل کرد: همه مکان کشور اسلامی است اگر کنسرت بد است قانون اسلام در همه جا باید پیاده شود.

تصریح کرد: استعفای یک مدیرکل دردی را دوا نمی کند، اگر این کار زشت است باید جلوی زشتی در همه جا گرفته شود.

سردبیر هفته نامه پرتو از حقوق های نجومی به یکی دیگر از منکرات رایج نام برد و نقل کرد: خوردن بیت المال در حالی است که حقوق ماهیانه بسیاری از مردمان به یک میلیون نمی رسد دیگری با حقوق ۷۰ میلیون تومان و وام کلان چهار درصد می گویند از ذخایر انقلاب است!

روان بخش بیان کرد: اینها که حقوق نجومی دارند ذخایر انقلابند یا خانواده ای که چهار شهید داده و فرزندانش بیکار هستند؟

وی با بیان اینکه وظیفه من روحانی و شما نهی از منکر است افزود: این ها مصداق نهی از منکر است قادر هستیم طومار بنگاریم و جیغ بکشیم.

سردبیر نشریه پرتو افزود: این که قانون امر به معروف و نهی از منکر اجرا نشود خود منکر است.

وی در ادامه تصریح کرد: قانون مصوب مجلس که شورای نگهبان تأئید کرده، کمیته حل اختلاف امضا کرده و حق به مجلس سابق داده، رهبری هم امضاء کردند اما رئیس جمهور حاضر نشده ابلاغ کند.

روان بخش افزود: قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر هم چنان در میز رئیس جمهور خاک می خورد؛ قانون مجلس است چرا اجراء نمی شود؟

وی مهندسی فرهنگی را از دیگر برنامه های دولت گذشته برشمرد و با بیان اینکه هفت سال شورای انقلاب فرهنگی مهندسی فرهنگی را تدوین کردند نقل کرد: اما رئیس جمهور به بهانه نواقص از دستور خارج کرده و بیش از سه سال است قانون مصوب از میز آقای آشنا مشاور روحانی بیرون فرا نرسیده است.

کارشناس مذهبی، از ولنگاری فرهنگی به دیگر مشکلات جامعه نام برد و با اشاره به اینکه بر اساس آمار ۴۵ درصد جرایم مربوط به تلگرام است نقل کرد: زمانی امر به معروف و نهی از منکر توی میز برود ولنگاری فرهنگی بیرون فرا میرسد.

وی تأکید کرد: اگر از پدیده های زشتی که در جامعه وجود دارند پیش گیری نشود فردا به خانه های ما ورود مییابند.

روان بخش تصریح کرد: یکی از مکان هایی که می توان کار کرد انتخابات است آدم های متدینی که درد دین و قدرت اداره کشور دارند را به میدان بیاوریم.

***لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد***

نگارش توسط: پرويز ظ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پيام دوست شنيدن سعادت است و سلامت
««« »»»
من المبلغ عنی الی سعاد سلامی

قانون امر به معروف و نهی از منکر در میز رئیس جمهور خاک می خورد/ اگر کنسرت بد است وزیر ارشاد باید استعفا دهد نه مدیرکل!

TT / 28

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال