خاوری از لیست اینترپل حذف نشده/ خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است


با دیگران به اشتراک بگذارید

خاوری از لیست اینترپل حذف نشده/ خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است

در پی پخش خبری مبنی بر خروج نام محمودرضا خاوری از لیست اینترپل، سخنگوی ناجا توضیحاتی در این رابطه ارائه و تاکید کرد که خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است.

تصویر و عکس خاوری از لیست اینترپل کنار زده نشده/ خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار سعید منتظرالمهدی در پی پخش خبری مبنی بر خروج نام محمودرضا خاوری از لیست اینترپل نقل کرد: اصولاً برای متهمانی که تحت تعقیب هستند و محل اقامتشان معلوم نیست، از سوی اینترپل اعلان قرمز صادر می شود و همچنین مشخصات آنها بر روی پورتال عمومی سازمان اینترپل به تصویب رسانده میشود اما به محض اینکه محل اقامت این افراد مشخص شده و به تأیید اینترپل می رسد، مشخصاتش از روی پورتال کنار زده میشود.

سخنگوی ناجا با بیان اینکه در این مرحله بین اینترپل و پلیس کشور مربوطه ارتباط برقرار می شود، ادامه داد: با برقراری این ارتباط به طور خودکار نام این افراد از روی پورتال عمومی برداشته می شود.

منتظرالمهدی با تاکید براینکه این اقدام به معنی حذف نام متهم تحت تعقیب از لیست تعقیب سازمان اینترپل نیست، نقل کرد: بنابراین اعلان قرمز محمودرضا خاوری به قوت خود باقی است و از لیست اینترپل کنار زده نشده و از نظر قانونی و حقوقی در دستگاه های داخلی اینترپل که با یکدیگر ارتباط دارند، تحت تعقیب بودنِ این فرد پابرجاست.

****ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد****

تهیه کننده: سياوش م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خاتم جم را بشارت ده به حسن خاتمت
««« »»»
کاسم اعظم کرد از او کوتاه دست اهرمن

خاوری از لیست اینترپل حذف نشده/ خاوری همچنان تحت تعقیب اینترپل است

TT / 6

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال