شجاعی دبیر بخش کاریکاتور جشنواره «ایران ساخت» شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

شجاعی دبیر بخش کاریکاتور جشنواره «ایران ساخت» شد

پرویز کرمی دبیر نخستین فستیوال فرهنگی هنری «کشورمان ساخت» طی حکمی مسعود شجاعی طباطبایی را به عنوان دبیر بخش کاریکاتور این رویداد هنری منصوب کرد.

تصویر و عکس   شجاعی دبیر بخش کاریکاتور فستیوال «کشورمان ساخت» شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» پرویز کرمی دبیر کل فستیوال ملی فرهنگی، هنری کشورمان ساخت و مشاور معاون علمی و تکنولوژی رییس جمهوری در بخشی از حکم شجاعی طباطبایی آورده است:
«نظر به رسالت های ستاد توسعه فرهنگ، علم، تکنولوژی و اقتصاد دانش بنیان در راستای ترویج، صحبت علم و تکنولوژی و فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان با تکیه بر فرآورده های فرهنگی و هنری هنرمندان ایرانی، بدینوسیله با عنایت به شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه فرهنگ و هنر به موجب این حکم به عنوان دبیر بخش … فستیوال ملی فرهنگی، هنری کشورمان ساخت منصوب می شوید.
امیدواریم با همیاری جنابعالی شاهد برگزاری نخستین دوره این فستیوال باشیم، دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه الهی مسالت می نمایم.»

ضروری به ذکر است؛ ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه های دیداری و شنیداری، رسانه های دیجیتال، بازی های رایانه ای و ایده بازار بخش های فستیوال «کشورمان ساخت» هستند. این رویداد ملی با اهداف «جریان سازی و تولید محتوا برای فضای جایزی مرتبط با چرخه تجاری سازی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان»، «حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت کشورمان»، «ساماندهی واردات بی رویه و احترام گذاشتن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت» و همچنین «مدد به برجسته سازی (نشان تجاری) کالاهای مرغوب ایرانی» به همت ستاد توسعه فرهنگ علم، تکنولوژی و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و تکنولوژی و با شعار «تکنولوژی ایرانی، کسب و کار ایرانی» از ۱۶ تا ۱۸ دی ماه سال جاری به برپا می توان.

*******************

مسئول متن : شيدا ز.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

الا ای پير فرزانه مکن عيبم ز ميخانه
««« »»»
که من در ترک پيمانه دلی پيمان شکن دارم

شجاعی دبیر بخش کاریکاتور جشنواره «ایران ساخت» شد

TT / 9

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال