توضیح رایتل درباره همکاری با اپراتور آمریکایی/با اپراتورهای پنج قاره معاهده رومینگ داریم


با دیگران به اشتراک بگذارید

توضیح رایتل درباره همکاری با اپراتور آمریکایی/با اپراتورهای پنج قاره قرارداد رومینگ داریم

در پی پخش اخباری درباره همکاری رایتل با اپراتور آمریکایی AT&T اپراتور سوم در پاسخ به پیگیری ایسنا با ارسال مطلبی تاکید کرد: با اپراتورهای هر پنج قاره قرارداد رومینگ داریم.
 
روزنامه نیویورک تایمز به تازگی در گزارشی با اشاره به توافق یک شرکت مخابراتی آمریکا با اپراتور رایتل در کشورمان اظهار کرده بود: هفته گذشته یک سخنگوی شرکت AT&T اعلام کرد که این شرکت با مدد رایتل یک شرکت داخلی ایرانی برای مشتریان خود با خطوط تلفن همراه آمریکایی خدمات گفتگو صوتی و دیتا در کشورمان ارائه می کند.
 
در این باره سید مجید صدری به ارائه توضیحاتی در این خصوص توجه کرده و عنوان کرد: در قرارداد رومینگ تمهیداتی از جمله تهاتر ترافیک رومینگ دو طرفه براساس قراردادهای استاندارد بین المللی ترافیک لحاظ شده است.
 
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت دسترسی همیشگی به خدمات ارتباطی تلاش کرده ایم با افزایش پوشش شبکه در خارج از کشور، با بهره گیری از سرویس رومینگ بین المللی، برای مشترکان خود امکان بهره گیری از خدمات رایتل را با تعرفه های عالی فراهم آوریم.
 
مدیرعامل اپراتور سوم ارتباطی همچنین اظهار کرد: با بهره گیری از سرویس رومینگ بین المللی رایتل، نیازی به تهیه کرد سیم کارت کشور میزبان نخواهد بود و استفاده کنندگان از این سرویس قادر هستند از سیم کارت خود برای برقراری و دریافت تماس و پیامک در کشورهای طرف قرارداد بهره گیرند.
 
وی ادامه داد: این اپراتور در حال حاضر با ۸۷ کشور و ۱۲۳ اپراتور سرویس رومینگ بین الملل دارد و با بهره گیری از این سرویس مشترکین رایتل قادر هستند در مسافرت به هر پنج قاره از خدمات رایتل بهره گیرند.
 
مدیرعامل رایتل اضافه کرد: این اپراتور با ۳۰ کشور آسیایی، ۱۷ کشور آفریقایی، پنج کشور در آمریکا، ۳۳ کشور اروپایی و دو کشور در اقیانوسیه
قرارداد رومینگ دارد.
 
وی در پاسخ به این مساله که با وجود تحریم ها مبادلات تجاری قراردادهای رومینگ به چه نحوی انجام می توان گفت: در قرارداد رومینگ با چنین کشورهایی تمهیداتی از جمله تهاتر ترافیک رومینگ دو طرفه براساس قراردادهای استاندارد بین المللی ترافیک لحاظ شده است.
 
وی همچنین یادآور شد: مشترکین ۱۱۳ اپراتور در ۷۷ کشور امکان بهره گیری از اینترنت نسل سوم تلفن همراه (۳G) و در ۱۸ کشور امکان بهره گیری از نسل چهارم تلفن همراه (LTE) دارند.

****************

تهیه شده توسط: فرامرز س.

مخابرات در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعيد
««« »»»
هيچ راهی نيست کان را نيست پايان غم مخور

توضیح رایتل درباره همکاری با اپراتور آمریکایی/با اپراتورهای پنج قاره معاهده رومینگ داریم

TT / 12

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال