ضرورت آمادگی دستگاه های اجرایی رودسر برای مقابله با بحران احتمالی


با دیگران به اشتراک بگذارید

ضرورت آمادگی دستگاه های اجرایی رودسر برای مقابله با بحران احتمالی

خبرگزاری فارس: ضرورت آمادگی دستگاه‌های اجرایی رودسر برای مقابله با بحران احتمالی

فرماندار رودسر بر ضرورت حفظ آمادگی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای جلو گیری و مقابله با بحران احتمالی تأکید کرد.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس از رودسر، امیر جانبازی عصر امروز در نشست مدیریت بحران این شهرستان اظهار کرد: لازم است از اکنون خودرو آلات، تجهیزات و سیستم های خدمات رسان در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گیرد.

وی بر ضرورت حفظ آمادگی همه جانبه سیستم های اجرایی رودسر برای مقابله و جلو گیری از حوادث غیرمترقبه تأکید کرد و اضافه کرد: لازم است که سیستم های شهرستان رسالت خود را به خوبی به انجام رسانند.

فرماندار رودسر تصریح کرد: خودرو آلات نکته نیاز باید آماده شود و در قالب بانک اطلاعاتی در اختیار مدیریت بحران شهرستان رودسر قرار گیرد.

وی تشکیل ستاد مدیریت بحران در پنج شهرداری رودسر را اصلی آگاهی داشت و یادآور شد: بعد از تشکیل این ستاد مسؤولان مربوطه نسبت به ارسال گزارش به فرمانداری رودسر اهتمام داشته باشند.

جانبازی درباره برگزاری مانور ساعت صفر خاطرنشان کرد: مجهز شدن اداره ها و مراکز این شهرستان به دیزل ژنراتور و آمادگی همه سیستم های مدد رسان از جمله الزامات برای مقابله با حوادث احتمالی است.

_____________________

تهیه و تدوین: افشين ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ چه طرفه شاخ نباتيست کلک تو
««« »»»
کش ميوه دلپذيرتر از شهد و شکر است

ضرورت آمادگی دستگاه های اجرایی رودسر برای مقابله با بحران احتمالی

TT / 13

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات