فضای تسهیل امور سرمایه گذاری در زنجان فراهم شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

فضای تسهیل امور سرمایه گذاری در زنجان فراهم شود

خبرگزاری فارس: فضای تسهیل امور سرمایه‌گذاری در زنجان فراهم شود

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان نقل کرد: فضا و فرهنگ تسهیل امور سرمایه‌گذاری در استان زنجان توسط دستگاه‌های اجرایی هرچه بیشتر فراهم شود.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، ابوالفضل عباسچیان امشب در نشست شورای راهبری مرکز خدمات سرمایه قرار دهی استان زنجان با اشاره به اینکه دو موضوع برای بررسی این نشست مد نظر قرار دارد، اظهار کرد: مراکز خدمات سرمایه قرار دهی در استان ها در سال ۸۹ به استناد مصوبه هیأت وزیران و قوانین مربوطه این مراکز در استان ها بوجود آمده است.

وی با بیان اینکه به طبعیت از همه استان های کشور در استان زنجان نیز این مرکز در سال ۸۹ به صورت مستقل تشکیل شد، افزود: وظایف این مراکز بحث تسریع و تسهیل در فرآیند سرمایه قرار دهی خارجی، اخذ مجوزهای ضروری برای سرمایه گذاران و صدور مجوزهای مربوطه از مراجع ذی صلاح و همچنین نظارت و مطالعات و انجام پروژه های محتوایی است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر در استان زنجان در این راستا ظرفیت بسیار خوبی فراهم شده و نماینده تام الاختیار همه سیستم های استان برای تسهیل در روند سرمایه قرار دهی خارجی و داخلی در این مرکز حضور دارد.

عباسچیان با تاکید بر اینکه از این ظرفیت باید به خوب ترین نحو ممکن بهره گرفت، نقل کرد: از کلکسیون اقدامات این مرکز می شود به بهبود فضای کسب و کار و عرضه مطالعات محتوایی به همه سرمایه گذاران داخلی و خارجی اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه در استان زنجان یک نهاد تسهیل کننده و منسجم در یک کلکسیون موجود نبود و در واقع یک خلاء در این زمینه احساس می شد، نقل کرد: در اوایل سال جاری یک شیوه نامه در این رابطه طراحی و با عنوان شیوه نامه مرکز خدمات سرمایه قرار دهی در مورد خدمات سرمایه قرار دهی و مطالعات محتوایی خدمات ارائه می کند.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان در ادامه با بیان اینکه براساس این شیوه نامه برنامه های سال ۹۴ تدوین و مبنای کار سال جاری شده است، افزود: موضوع ورود سرمایه قرار دهی بخش خصوصی  سال ۹۴ از طریق اتاق بازرگانی استان زنجان پیگیری شد، اما متاسفانه بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی ورود مثبتی به این موضوع نداشتند.

عباسچیان با بیان اینکه سازمان سرمایه قرار دهی در هدف قرار دهی های خود بر روی نقشهای توسعه ای تاکید دارد، افزود: این سازمان با نقشهای ایجادی چندان قبول نمی دارد، اما ما در استان زنجان هر دو موضوع را پیگیری می کنیم.

وی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد تا فضا و فرهنگ تسهیل امور سرمایه قرار دهی در استان زنجان توسط سیستم های اجرایی هرچه بیشتر فراهم شود.

— پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست —

نگارش : فرزين ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سود و زيان و مايه چو خواهد شدن ز دست
««« »»»
از بهر اين معامله غمگين مباش و شاد

فضای تسهیل امور سرمایه گذاری در زنجان فراهم شود

TT / 15

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال