برگزیدگان عرصه نماز در شهرستان لردگان تجلیل شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزیدگان عرصه نماز در شهرستان لردگان تجلیل شدند

خبرگزاری فارس: برگزیدگان عرصه نماز در شهرستان لردگان تجلیل شدند

برگزیدگان عرصه نماز شهرستان لردگان با برگزاری مهمانی ای تجلیل شدند.

ابوالقاسم کریمی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در شهرکرد، با اشاره به برگزاری نخستین اجلاسیه نماز در شهرستان لردگان اظهار کرد: تجلیل از برگزیدگان عرصه نماز در این شهرستان صورت گرفت.

فرماندار شهرستان لردگان عنوان کرد: در این اجلاسیه از حدود ۱۰ نفر از فعالان و خوب ترینهای عرصه نماز در این شهرستان تجلیل شد.

 وی با اشاره اینکه در سال جاری مساعدت های خوبی به مساجد سر تا سر این شهرستان شده است، بیان داشت: امسال ۶۵۰ میلیون تومان به مساجد سر تا سر این شهرستان یاری رسانده شد که به مساجد گوناگون از میزان ۲ میلیون تومان تا سقف حداکثر ۶ میلیون تومان اختصاص داده شده است.

کریمی خاطرنشان کرد: نماز مناسبترین و کامل ترین صورت پرستش خداوند و از اصلیترین اعمال عبادی در اسلام است که در مراحل گوناگون زندگی فردی و اجتماعی تأثیر به سزایی دارد و ضروری است نسبت به اقامه و توجه قلبی به آن اهتمام مخصوص ای داشته باشیم.

فرماندار شهرستان لردگان با تأکید بر لزوم اجرای برنامه های گوناگون در زمینه نماز تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه تصویر و عکس با موضوع نماز، برگزاری مسابقات فرهنگی مخصوص نماز با همکاری ستاد نماز  جمعه، مساعدت مالی به مساجد شهرستان، سرکشی از ادارات در زمینه نماز جماعت، پیگیری جهت تجهیز نمازخانه های بین راهی و پیگیری و توجه کرد حق القدم امام جماعات ادارات و نهادها از اصلیترین اقدامات صورت گرفته در نیمه نخست امسال در این شهرستان بوده است.

وی تشریح کرد: برگزاری دوره تعلیمی مخصوص نماز برای کارکنان ادارات و نهادها، ارائه مقالات علمی و پژوهشی در رابطه با نماز و نصب بنر و پلاکارد در خصوص اهمیت نماز در کاهش زیانهای اجتماعی از دیگر فعالیت های اجرایی در این شهرستان بوده است.

____________________________________

تهیه و تدوین: رها ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

درر ز شوق برآرند ماهيان به نثار
««« »»»
اگر سفينه حافظ رسد به دريايی

برگزیدگان عرصه نماز در شهرستان لردگان تجلیل شدند

TT / 14

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال