http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

سرمایه گذاری خارجی ۳۷۵ میلیون دلاری در استان زنجان

سرمایه گذاری خارجی ۳۷۵ میلیون دلاری در استان زنجان

با دیگران به اشتراک بگذارید

سرمایه گذاری خارجی ۳۷۵ میلیون دلاری در استان زنجان

خبرگزاری فارس: سرمایه‌گذاری خارجی 375 میلیون دلاری در استان زنجان

استاندار زنجان با بیان اینکه استان زنجان در جذب سرمایه‎‌گذار خارجی وضعیت خوبی داشته است، نقل کرد: در ۳ سال گذشته ۳۷۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در زنجان انجام شده است.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، اسدالله درویش امیری یکشنبه شب در نشست شورای راهبری مرکز خدمات سرمایه قرار دهی استان زنجان با اشاره به لزوم برداشتن موانع جلو روی سرمایه گذاران داخلی و خارجی در زنجان، اظهار کرد: اگر این کار توسط سیستم های مربوطه صورت گیرد یک کار بسیار بزرگی در استان زنجان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه برای سرمایه گذاران افتتاح شهرک های صنعتی به عنوان سرمایه های ملی جامعه، زیرساخت ها و خدمات عمومی را فراهم سازی می کند، افزود: در این مراکز بخش قابل توجهی از انواع خدمات برای اشتغال و تولید فراهم شده است.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه شهرک های صنعتی توسط سرمایه دولتی آماده سازی می شوند، نقل کرد: ضرورت دارد تا سیستم های ذی ربط برای هدایت سرمایه گذاران توانمند با تواناییهای فنی و تخصصی به سمت فعال سازی پروژه های نیمه تمام و بلاتکلیف مداخله و اقدام کنند.

درویش امیری در این رابطه ادامه داد: با این اقدام علاوه بر زنده شدن نقشهای نیمه تمام، سرمایه های این افراد به مکان به کارگیری در فاز صفر از نیمه راه وارد پروژه ها می توان.

وی با اشاره به اینکه در یک کار گروه تخصصی تعداد و معضلات نقشهای نیمه تمام باید چک شود، نقل کرد: این موضوع باید با حضور سیستم های متولی از جمله جهاد کشاورزی، شرکت شهرک های صنعتی، صنعت، معدن و تجارت و … مطالعه شود.

استاندار زنجان نیازسنجی و بررسی صرفه اقتصادی طرح ها و پروژه ها را مورد تاکید گذاشت و افزود: طی سه سال گذشته ۳۷۵ میلیون دلار سرمایه قرار دهی خارجی در استان زنجان انجام شده که در واقع در این بخش نشان از جذب خوب سرمایه گذار بوده است.

درویش امیری با بیان اینکه برای سرمایه قرار دهی فاکتورهای متعددی مورد نظر است، اظهار کرد: نوع سیستم های بانکی در جذب سرمایه گذار نقش داشته و تا وقت بالا بودن سود سپرده های بانکی راحتترین راه برای محفوظ ماندن و رشد سرمایه سپرده های بانکی بوده و منابع مالی در گردش قرار نمی گیرد اما با کاهش سود سپرده ها، سرمایه های داخلی وارد بخش اشتغال و تولید می شوند.

وی با بیان اینکه سیستم های اجرایی سرمایه گذاران را از ضوابط قانونی و مقررات صدور موافقت نامه های اصولی عبور دهند، اظهار کرد: سرمایه گذار برای ورود به استان باید احساس آرامش و اطمینان کند و همه دستگاه ها برای از بین بردن معضلات و موانع تلاش کنند.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه صلاحیت فنی و کارنامه شرکت ها پیش از آغاز فعالیت باید مطالعه شود، افزود: یکی از عوامل موثر برای تسهیل در امر سرمایه قرار دهی شناسایی مکان عالی برای طرح یا پروژه مورد نظر در شهرک صنعتی یا منطقه دیگر است.

درویش امیری در پایان سخنان خود اظهار کرد: تأمین خدمات و زیرساخت ها از جمله آب، برق و گاز برای سرمایه قرار دهی در جاهای تعیین شده از جمله موارد اصلی در موضوعات جذب سرمایه قرار دهی است.

****ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد****

نگارش از: ژيان ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ره منزل ليلی که خطرهاست در آن
««« »»»
شرط اول قدم آن است که مجنون باشی

سرمایه گذاری خارجی ۳۷۵ میلیون دلاری در استان زنجان

TT / 23

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (کارت آزمون)
چهره سردار آزمون روی دیوار ورزشگاهی در روسیه
مهران مدیری وماشین لوکسش! (عکس)
بیرانوند سوژه شبکه های اجتماعی شد+عکس
ضعف گمرک برای کنترل کالا از طریق ایکس‌ری
عکس پانته آ بهرام در کنار پدر و مادر و خواهرش
دستگاه تصفیه آب تایوانی
استخدام کارشناس فروش،کارشناس حسابداری،کارشناس تحقیقات بازار
پیکسل ایکس ال امتیاز تعمیرپذیری 6 را از iFixit دریافت کرد
عکس های عاشقانه دلتنگی برای تصویر پروفایل
ماشین میلیاردی و خاص بازیگر زن مشهور در خیابان های تهران+تصاویر
مجيدی فيلم جديدش را در هند كليد می‎زند
نینتندو سوییچ از آنریل انجین 4 پشتیبانی می‌کند
اردوغان : از عراق تا بوسنی زمانی برای ما بود/ هشدار نخست وزیر به ایران
توضیح اژه ای در مورد پرونده‌های «برادران روزچنگ»، «سعید طوسی»، «صندوق ذخیره فرهنگیان»، «معماری‌نیوز» و «نرگس محمدی»
استخدام مهندس برق(کارشناس فروش،فنی)دریک شرکت بین المللی
طرز تهیه سالاد مرغ و کدو
بهنوش بختیاری و سحر قریشی در لباس عروسی + عکس
«تراریخته» خوب است یا بد؟!
همه دستیاران منصوریان ممنوع‌المصاحبه شدند