جلوگیری از فعالیت واحدهای ریخته گری غیر مجاز در بهارستان


با دیگران به اشتراک بگذارید

جلوگیری از فعالیت واحدهای ریخته گری غیر مجاز در بهارستان

خبرگزاری فارس: پیش گیری از فعالیت واحدهای ریخته‌گری غیر‌مجاز در بهارستان

رئیس اداره حفاظت محیط زندگی کرد شهرستان بهارستان از پیش گیری از فعالیت واحدهای ریخته‌گری غیر‌مجاز با هماهنگی مرجع قضایی در این شهرستان گزارش کرد.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبر دهی اداره کل حفاظت محیط زندگی کرد استان تهران، شیدا اکار از تشکیل دومین نشست کمیته سوخت شهرستان بهارستان به ریاست معاون برنامه ریزی فرماندار بهارستان و با حضور نمایندگانی از نیروی انتظامی، ادارات صنعت و معدن، جهاد کشاورزی، گاز، شرکت فرآورده های نفتی، اتاق اصناف و اداره حفاظت محیط زندگی کرد این شهرستان گزارش کرد.

وی اظهار کرد: ازآنجایی که در حال حاضر واحدهای ریخته گریه کن جایز در شهرستان بر اساس مصوبات قبلی این کمیته و پیگیری های به عمل فرا رسیده از سوخت گاز و سازگار با محیط زندگی کرد بهره میگیرند، مقرر شد در صورت شناسایی فعالیت واحدهای ریخته گریه کن غیر جایز از ادامه فعالیت آنها با هماهنگی مرجع قضایی پیش گیری به عمل فرا رسد.

رئیس اداره حفاظت محیط زندگی کرد شهرستان بهارستان با اشاره به اهمیت حفظ کیفیت هوای شهرستان و مهار منابع آلاینده خصوصاً در فصل سرد سال بیان کرد: واحدهای ریخته گریه کن از جمله منابع تولید و پخش آلاینده های هوا هستند که فعالیت غیر جایز و آلاینده آنها ناشی از بهره گیری از سوخت مازوت و عدم دستگاه فیلتراسیون منجر به آلودگی هوای منطقه می توان.

وی تصریح کرد: با پیگیری های به عمل فرا رسیده از سوی این اداره و مصوبات کارگروه، تمام واحدهای ریخته گریه کن تشخیص داده شده و جایز در شهرستان بهره گیری از سوخت مازوت را به گاز شهری عوض کرده اند.

اکار در پایان متذکر شد: شناسایی و ممانعت از ادامه فعالیت واحدهای ریخته گریه کن غیر جایز در شهرستان از موضوعات نکته تأکید در کارگروه سوخت شهرستان بوده و در دستور کار این اداره و شناسایی از سوی ارگان های مسؤول قرار گرفته است.

— براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارش توسط : فرزانه ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای غايب از نظر که شدی همنشين دل
««« »»»
می‌گويمت دعا و ثنا می‌فرستمت

جلوگیری از فعالیت واحدهای ریخته گری غیر مجاز در بهارستان

TT / 19

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال