مرتضی مهرزاد الگوی خوبی برای جوانان ایرانی است


با دیگران به اشتراک بگذارید

مرتضی مهرزاد الگوی خوبی برای جوانان ایرانی است

خبرگزاری فارس: مرتضی مهرزاد الگوی خوبی برای جوانان ایرانی است

شهردار رویان با بیان اینکه مرتضی مهرزاد الگوی جوان کامیاب ایرانی است، گفت: این ورزشکار بلندقامت مازندرانی نقش برجسته‌ای در قهرمانی تیم والیبال نشسته ایران در پارالمپیک داشت.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان نور، احمد توکلی امشب در آئین تجلیل از مرتضی مهرزاد بلندقامت ترین ورزشکار پارالمپیک ریو که به همت روابط عمومی شهرداری رویان به انجام رسانده شد، اظهار کرد: اگر جوانان ما به دنبال الگو هستند و می خواهند مانند الگوی خود رفتار کنند، نباید از اروپا، آمریکا و … الگو بگیرند.

وی افزود: مرتضی مهرزاد الگوی یک جوان کامیاب، اسطوره صبر و استقامت است و نه تنها جوانان با نقص عضو و معلولیت جسمانی و حرکتی بلکه همه جوانان قادر هستند از وی الگو بگیرند.

شهردار رویان تصریح کرد: این جوان کامیاب افتخار کشور و مازندران است و تیم ملی والیبال نشسته توفیقات و قهرمانی خود را مدیون او است.

* آمادگی تأسیس باشگاه والیبال نشسته در رویان

این مسؤول افزود: در صورت تمایل تأسیس باشگاه و یا افتتاح تیم والیبال نشسته، توسط این قهرمان ارزنده کشور در شهر تاریخی رویان، کلکسیون شهرداری و شورای اسلامی شهر رویان آمادگی هر گونه همکاری و پشتیبانی (اسپانسری) و تأمین امکانات را دارد.

توکلی خلال آرزوی توفیقات روزافزون برای بلندقامت ترین ورزشکار والیبال نشسته ایران، گفت: امیدواریم نام این قهرمان کشور نیز مانند دیگر قهرمانان بزرگ و نامی از جمله مرحوم پوریای ولی، مرحوم تختی و … در اذهان ملت ایران ماندگار بماند.

* توجه مرتضی به مادرش

محمدرضا بابایی نایب رئیس شورای اسلامی شهر رویان نیز در این آئین با قدردانی از تلاش های این قهرمان ارزنده ایران به ویژگی و علاقه خانوادگی وی اشاره کرد و افزود: برخی از گفت و گو های مرتضی را خواندم و توجه مخصوص این ورزشکار را به خانواده به‎مخصوص مادرش دیدم که حتی در تمرینات و مسابقات به وقت استفاده داروهای مادرش توجه و توجه کرد و پیگیری می کرد.

* قدردانی از تلاش، صبر، استقامت و پشتکار

سید سعید علوی مدیر روابط عمومی شهرداری رویان نیز هدف از فراخوان مرتضی را مشاهده وضعیت وی توسط دیگران که قادر بوده با معضلات جسمانی که دارد به قهرمانی پارالمپیک دست کشف کند و ایجاد انگیزه برای جوانان به مخصوص جوانانی که با کمترین نقص عضو از فعالیت های اجتماعی، ورزشی و … دوری می کنند، عنوان کرد و گفت: قدردانی از این ورزشکار، قدردانی از تلاش، صبر، استقامت و پشتکار است.

* اشاره به بیکاری

بلندقامت ترین ورزشکار والیبال نشسته ایران نیز در این آئین خلال قدردانی از فراخوان شهرداری و شورای شهر رویان، اظهار کرد: مدال طلای من متعلق به همه مردمان ایران است و همکاری جمعی دوستانم در تیم این افتخار را نصیب ما و ایران کرد که ما آن را به ملت بزرگ ایران هدیه می کنیم.

مرتضی مهرزاد افزود: زمانی مسابقات به پایان رسانده شد و مدال گرفتیم انگار مزد تلاش یکسال و کارنامه قبولی را گرفتیم و ملت ایران که خانواده ما هستند را خشنود و خشنود ساختیم.

وی با اشاره به بیکاری خود، گفت: مسؤولان قول دادند که با کسب مدال مقدمات استخدام مرا فراهم کنند که امیدوارم به قول شان عمل کنند.

در پایان با اهدای لوح سپاس و هدایایی از این قهرمان ملی کشور تجلیل شد.

 به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس، مهرزاد بعد از آئین تجلیل در جمع عزاداران حسینی در مسجد جامع رویان حاضر شد و در دو شب فرا رسنده نیز میهمان دیگر عزاداران در مساجد حضرت ابوالفضل(ع) و علی ابن ابیطالب(ع) رویان است.

– ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد –

نگارش : سالار س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کی بود در زمانه وفا جام می بيار
««« »»»
تا من حکايت جم و کاووس کی کنم

مرتضی مهرزاد الگوی خوبی برای جوانان ایرانی است

TT / 25

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات