علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای نامدار هنرپیشه میشود (۳ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای معروف بازیگر میشود

علی لهراسبی رکورد دار خوانندگی تیتراژ سریالهای معروف ایرانی می باشد . تقریبا بیشتر سریالهای معروف ایرانی با خوانندگی علی لهراسبی به پایان می رسد

علی لهراسبی رکورد دار خوانندگی تیتراژ سریالهای معروف ایرانی می باشد . تقریبا بیشتر سریالهای معروف ایرانی با خوانندگی علی لهراسبی به پایان می رسد . با آهنگ فاصله های سریال تلوزیونی دلنوازان قادر بود به اوج شهرت برسد . از کارهای معروف وی می توان به سریال تلوزیونی شیدایی , پیله های پرواز , سریال تلوزیونی رهایی , سریال تلوزیونی همه چیز آنجاست , سریال تلوزیونی خداحافظ فرزند, فیلم سینمایی غیر جایز و …. اشاره کرد . همانطور که می بینید بی دلیل لقب رکوردار خوانندگی تیتراژ را نگرفته است .

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای معروف بازیگر میشود
علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای معروف بازیگر میشود

علی لهراسبی در گفت و گو اخیر خود راجب رکوردار بودنش گفت : من شنیده ام که همه جا حرف از رکوردار بودنم هست اما باور کنید اینطور که میگن نیست, چندین نفر را میخواهید نام ببرم که بیشتر از من تیتراژ خواندند . از ۱۲ سال فعالیت حرفه ای تنها ۱۰ تیتراژ خواندن فکر نکم رکورد باشد . اما اگر منظورتان رکوردار تیتراژ سریالهای سرشناسی که دیده شدن باشد, آره حق باشماست . به من توصیه های خوانندگی تیتراژ بسیار می توان اما با تحقیق و وسواس خاص پیشنهادها را میبرگزم, به همین دلیل بیشتر تیتراژهایی که خوندم خوشبختانه به گوش رسیدن .

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای معروف بازیگر میشود
علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای معروف بازیگر میشود

علی لهراسبی در ادامه توضیح داد : باتوجه به وسواسی که در انتخاب پیشنهادات دارم حدود ۲ سالی هست که هیچ تیتراژی را قبول نکرده ام, اما امروز این مژده را به طرفدارانم می دهم, تیتراژ فیلم سینمایی غیر جایز و همچنین سریال تلوزیونی پاییزی امسال را متقبل شدم . امیدوارم این ترانه ها مثل دیگر آثارم مورد توجه مردمان قرار بگیرد .

نظر علی لهراسبی در رابطه با بازیگر شدن

علی لهراسبی در رابطه با پیشنهاداتی که برای بازیگر شدن گرفته است را این چنین توضیح داد : به طور قطع پیشنهاد برای هنرپیشگی داشتم اما هیچ زمان این پیشنهادات را برخلاف میل باطنیم قبول نکرده ام . با اینکه من علاقه بسیاری به هنرپیشگی دارم اما الان نه . همیشه این سوال را از خودم سؤال می کنم اگر بازیگر شوم این قدرتمندی را دارم در حد و اندازه لهراسبی خواننده باشم ؟ اگر قادر نیستم هیچ زمان این ریسک را نمی کنم چراکه اولین ضربه را به خودم زدم .

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای معروف بازیگر میشود
علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای معروف بازیگر میشود

هر زمان که به این قدرتمندی رسیدم که علی لهراسبی با بازیگر شدن حرفی برای نقل کردن خواهد داشت . اطمینان داشته باشید با کمال میل وارد عرصه هنرپیشگی می شوم .

– براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد –

نگارش : سپند ا.

تازه های مد و ستاره ها در بخش دنیای مد و زیبایی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا به بند تو دوران چرخ راضی کرد
««« »»»
ولی چه سود که سررشته در رضای تو بست

علی لهراسبی رکورددار تیتراژ سریالهای نامدار هنرپیشه میشود (۳ عکس)

TT / 21

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال