ورود به این مثلث ممکن است شما را بکشد (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

ورود به این مثلث ممکن است شما را بکشد

پزشکان درباره دستکاری و فشار دادن جوش‌ها و دمل‌‌ها در نقاط خاصی از صورت که به «مثلث خطر» (Danger Triangle) سرشناس است، هشدار دادند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   ورود به این مثلث امکان می دارد شما را بکشد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، «مثلث خطر»(Danger Triangle) اصطلاحی است که متخصصان پوست به محدودی از صورت انسان اتلاق می کنند و همواره درباره رشد جوش و دمل در این ناحیه از صورت که شامل بینی و لب ها می شودT هشدار داده اند.

بر اساس گزارش آبزرور، اگر شما در صورتتان به مخصوص اگر در مثلث خطر باشد با رشد جوش یا دمل مواجه هستید هرگز نباید اقدام به دستکاری و به اصطلاح ترکاندن آنها بکنید.

بسیاری از ما به خوبی از این مسئله آگاه هستیم که فشردن این نقاط خطر عفونت را در پی دارد اما با این وجود، وسوسه میشیم و این وسوسه امکان می دارد حتی به قیمت جانمان به پایان رسانده شود.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   ورود به این مثلث امکان می دارد شما را بکشد

به نقل کرده متخصصان پوست شما باید تا مکانی که امکان می دارد در برابر این وسوسه مقاومت کنید البته نه به این خاطر که آن عملی غیر بهداشتی است بلکه به این دلیل که آن قادر هست شما را بکشد.

«مثلث خطر» امکان می دارد نام یک فیلم وحشتناک را به ذهن متبادر کند اما در واقع هشداری جدی است برای اینکه نظافت شخصی را مهم بشماریم.

این منطقه که بخشی از چشم را پوشش می دهد پس از عبور از بینی و گوشه دهان خود را به لب بالا می رساند و اگر عفونی شود قادر هست عواقب جدی به همراه داشته باشد.

بر اساس این گزارش، رگ های خونی این منطقه به قسمت پشت سر انسان متصل هستند و با یک خط مستقیم به مغز می رسند و این آگاهی دار معنی است که هر گونه عفونت در این منطقه قادر هست به طور مستقیم به مغز و مرکز عصبی انسان رسانده شود.

در حالی که خطر مرگ و فوت شو ناشی از این اتفاق فوق العاده نادر است، اما اگر عفونت توسعه کشف کند قادر هست به از دست دادن بینایی، فلج دائمی و یا حتی مرگ منجر شود پس خوب ترین پیشنهاد به شما تحمل و صبوری بیشتر است تا جوش و دمل به وجود آمده به مرور وقت از بین برده شود.

***براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد***

نگارش توسط: فرخنده م.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زلف در دست صبا گوش به فرمان رقيب
««« »»»
اين چنين با همه درساخته‌ای يعنی چه

ورود به این مثلث ممکن است شما را بکشد (۲ عکس)

TT / 19

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال