سازمان ملل ارسال کمک های ایران به یمن را تسهیل و امنیت آن را تضمین کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

سازمان ملل ارسال کمک های ایران به یمن را تسهیل و امنیت آن را تضمین کند

معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه حین بیان اینکه ایران آماده ارسال مددهای دارویی و امدادی به یمن است، تاکید کرد: دبیرکل سازمان ملل باید این مهم را تسهیل و امنیت آن را تضمین کند.

تصویر و عکس سازمان ملل ارسال مددهای ایران به یمن را تسهیل و امنیت آن را تضمین کند

به گزارش «نسیم آنلاین»، سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه در مطلبی با محکوم کردن حمله جنگنده های عربستان به مهمانی ای در صنعا که منجر به کشته و مجروح شدن صدها غیرنظامی بیگناه و بی پاسداری شد، از آمادگی ایران برای ارسال مددهای دارویی و امدادی به یمن و انتقال مجروحان به بیمارستان های ایران گزارش کرد.

وی تاکید کرد: دبیرکل سازمان ملل باید این مهم را تسهیل و امنیت آن را تضمین کند.

پیش از این بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نیز خواستار پایان محاصره هوایی یمن و ایجاد یک کریدور هوایی امن برای امداد منتقل کنی عاجل به مجروحان و زیان دیدگان این جنایت ضد بشری شد و اظهار داشت: در این راستا جمهوری اسلامی ایران آماده ارسال مددهای بشردوستانه از جمله تیم پزشکی، غذا و دارو به زیان دیدگان و نیز پذیرش مجروحان برای مداوا در بیمارستان های ایران است.

به گزارش فارس، جنگنده های عربستان روز پیش مراسم ختم پدر وزیر کشور علی عبدالله صالح در صنعا و خانه شیخ مجاهد ابوشوارب در عمران را بمباران کردند که در هر دو حمله صدها غیرنظامی کشته و جراحتی شدند.

**************

تهیه شده توسط : لاله غ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو خود وصال دگر بودی ای نسيم وصال
««« »»»
خطا نگر که دل اميد در وفای تو بست

سازمان ملل ارسال کمک های ایران به یمن را تسهیل و امنیت آن را تضمین کند

TT / 10

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال