اجرای گشت های زیست محیطی و پایش صنوف مزاحم در رباط کریم


با دیگران به اشتراک بگذارید

اجرای گشت های زیست محیطی و پایش صنوف مزاحم در رباط کریم

خبرگزاری فارس: اجرای گشت‌های زندگی کرد محیطی و پایش صنوف مزاحم در رباط‌ کریم

رئیس اداره محیط زندگی کرد شهرستان رباط‌کریم از ادامه گشت‌های زندگی کرد محیطی در سطح این شهرستان و پایش صنوف مزاحم گزارش کرد.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبر دهی اداره کل حفاظت محیط زندگی کرد استان تهران، ایوب زارع از ادامه گشت های زندگی کرد محیطی در سطح این شهرستان و پایش صنوف مزاحم گزارش کرد و اظهار کرد: حین پایش حوزه استحفاظی شهرستان از تعدادی صنوف مزاحم بازدید به عمل فرا رسید و از خروجی یک واحد آبکاری نمونه برداری صورت گرفت.

وی با بیان اینکه نمونه برداری انجام شده برای آنالیز فیزیکی و شیمیایی به آزمایشگاه اداره کل حفاظت محیط زندگی کرد استان تهران تحویل شد، تصریح کرد: اداره حفاظت محیط زندگی کرد به طور نامحسوس از واحدهای صنعتی و خدماتی رباط کریم با پتانسیل آلودگی های زندگی کرد محیطی نمونه برداری کرده و بعد از بررسی نتایج چنانچه میزان آلایندگی فراتر از حد استانداردهای محیط زندگی کرد باشد هشدارهای ضروری به این قبیل واحد داده می توان.

رئیس اداره محیط زندگی کرد شهرستان رباط کریم بیان کرد: کلیه واحدها نیز به استناد قانون ملزم به ارائه خود اظهاری زندگی کرد محیطی بوده و نتایج را باید برای بررسی کارشناسی به اداره حفاظت محیط زندگی کرد تحویل دهند.

وی در پایان متذکر شد: این خود اظهاری ها به شرط صحت و دقت قادر هست بستر اعتمادسازی میان صنایع و اداره محیط زندگی کرد را بوجود آورد و با ارائه اطلاعات دقیق و موجه می توان کاستی ها و معایب را به صورت اصولی حل و فصل کرد.

— نظرات شما مايه دلگرمى ماست —

نگارش : مهتاب ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از چار چيز مگذر گر عاقلی و زيرک
««« »»»
امن و شراب بی‌غش معشوق و جای خالی

اجرای گشت های زیست محیطی و پایش صنوف مزاحم در رباط کریم

TT / 10

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات