سکوت در برابر جنایات آل سعود توجیهی ندارد/نگذاریم خون برادرانمان در یمن هدر رود


با دیگران به اشتراک بگذارید

سکوت در برابر جنایات آل سعود توجیهی ندارد/نگذاریم خون برادرانمان در یمن هدر رود

یک کارشناس مسائل راهبردی در غزه تاکید کرد هر کس در برابر جنگ نسل کشی که آل سعود علیه مردمان یمن به راه انداخته سکوت کند، شریک جنایات این رژیم است.

تصویر و عکس   سکوت در برابر جنایات آل سعود توجیهی ندارد/قرار ندهیم خون برادرانمان در یمن هدر رود

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از نوار غزه، «یوسف الشرقاوی» کارشناس مسائل راهبردی در واکنش به جنایت بیمناک روز شنبه ۱۷ مهر آل سعود در بمباران مهمانی ترحیمی در صنعا که به نقل کرده منابع یمنی بیش از ۵۰۰ شهید به مکان قرار داده است، تاکید کرد هرگونه سکوت در برابر جنگ سعودی علیه مردمان عربی یمن و نسل کشی در این کشور به مثابه مشارکت در این جنایات است.

الشرقاوی که با خبرنگار تسنیم مکالمه می کرد، اضافه کرد اقدامات آل سعود در یمن که آخرین آن بمباران وحشیانه تالار ترحیم در صنعاء بود، تمام خطوط قرمز را زیر پا قرار داده در نتیجه دیگر هیچ توجیهی برای ادامه این سکوت مرگبار که پوششی برای ارتکاب جنایات بیمناک بیشتر فراهم می کند، وجود ندارد.

این کارشناس ارتشی فلسطینی بر ضرورت توقف همدستی برخی رژیم های منطقه ای و بین المللی با آل سعود و پایان حمایت های آنها از متجاوزان تاکید کرد.

الشرقاوی با بیان این که، خون برادران یمنی ما وجدان های بیدار دنیا را به درد آورد و جریحه دار کرد، اضافه کرد اگر رهبران مذهب اهل سنت بنا به اجتهاد عمل می کردند، حج تمتع را تا اطلاع ثانوی یا حداقل تا وقتی که تجاوزات سعودی به یمن متوقف شود و  تا وقتی که توطئه چینی وهابی علیه تمام امت اسلام به پایان برسد، تعطیل می کردند، این توطئه وهابی در راستای منافع آل سعود قرار دارد که در فساد اخلاقی و مالی غرق شده اند.

الشرقاوی تصریح کرد اعراب و مسلمانان آزاده مسئولیت دارند اجازه ندهند خون های تمیزی که در سرزمین یمن ریخته شده، هدر رود.

این کارشناس فلسطینی در پایان به تسنیم گفت : این قربانیان تا وقتی که از آنها پاسداری نکنیم، گریبان ما را ول نخواهند کرد، اگر در برابر خون ریخته شده آنها سکوت کنیم، تاریخ هرگز ما را نخواهد بخشید و هرگز این قصور و کوتاهی ما را نخواهد بخشید.

– با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد –

گردآوری توسط : دل آرام د.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نکته ناسنجيده گفتم دلبرا معذور دار
««« »»»
عشوه‌ای فرمای تا من طبع را موزون کنم

سکوت در برابر جنایات آل سعود توجیهی ندارد/نگذاریم خون برادرانمان در یمن هدر رود

TT / 17

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال