هاشمی: چرخ بال از معلولیت و فوت کاسته می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

هاشمی: بالگرد از معلولیت و مرگ کاسته می کند

تصویر و عکس هاشمی: بالگرد از معلولیت و مرگ کاسته می کند

بالگرد های تازه جمعیت هلال احمر به ناوگان امداد منتقل کنی این جمعیت به منظور بهبود خدمات امداد و نجات افزوده شد که در مناطق صعب العبور و حادثه خیز این بالگردها بتواند در مواقع حادثه به یاری زیان دیدگان رفته و آنها را نجات دهد.

خبرگزاری تسنیم: دکتر سیدحسن هاشمی در حاشیه رونمایی از بالگردهای تازه هلال‌احمر در سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه کشورمان کشوری حادثه‌خیز است، اظهار داشت: کشورمان در منطقه‌ای قرار گرفته که بروز حوادث در آن زیاد است. بی‌تردید تقویت ناوگان هوایی هلال‌احمر لازم است. امیدواریم همه از جمله مردمان و بعد از آن دولت و مجلس به  هلال‌احمر یاری رسانند.
وی در پاسخ به سوالی درباره همکاری‌های وزارت بهداشت و هلال‌احمر نیز نقل کرد: هلال‌احمر و وزارت بهداشت از یکدیگر جدا نیستند. همکاری‌هایی رحلت کرده داشته و اکنون هم داریم. به طوریکه بیش از ۲۰۰ بیمارستان و مرکز درمانی ما متعلق به هلال‌احمر است. در حوزه اورژانس نیز از خدمات امداد و نجات استفاده می‌کنیم.
به گزارش هلال احمر – وزیر بهداشت در پاسخ به سوالی درباره بالگردهای هلال‌احمر و کاربردی که در عملیات‌های اورژانسی خواهند داشت، تصریح کرد: این بالگردها چندان برای آمبولانس هوایی عالی نیستند. آمبولانس هوایی بالگرد خاص خود را می‌طلبد، اما در مکانی که لازم باشد، حتماً از خدمات بالگردی هلال‌احمر در زمینه اورژانس استفاده می‌کنیم.
هاشمی در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرد: سرعت عمل در امداد و نجات بسیار اهمیتی می دارد چراکه کاهش زیان، کاهش مرگ و فوت شو و معلولیت‌ها را به دنبال خواهد داشت. این از وظایف ذاتی هلال‌احمر است. در عین حال وزارت بهداشت و هلال‌احمر همکاری‌های نزدیکی با یکدیگر دارند؛ به طوریکه بخشی از مأموریت‌های وزارت بهداشت در اورژانس را هلال‌احمر انجام می‌دهد. بر همین اساس بی‌تردید تقویت هلال‌احمر، کمک به وزارت بهداشت نیز خواهد بود.

_____________________

تهیه و تدوین: انوشه خ.

تازه های سلامت و پزشکی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حديث آرزومندی که در اين نامه ثبت افتاد
««« »»»
همانا بی‌غلط باشد که حافظ داد تلقينم

هاشمی: چرخ بال از معلولیت و فوت کاسته می کند

TT / 15

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال