دومین سوگواره ملی عکاسی محرم و اربعین در جهرم برگزار می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

دومین سوگواره ملی عکاسی محرم و اربعین در جهرم برگزار می شود

دبیر سوگواره ملی تصویر و عکس محرم و اربعین از برگزاری دومین سوگواره ملی عکاسی محرم و اربعین در شهرستان جهرم گزارش کرد.

تصویر و عکس   دومین سوگواره ملی عکاسی محرم و اربعین در جهرم به انجام رسانده میشود

مازیار الطافی در مکالمه با خبرنگار تسنیمدر شیراز، از برگزاری دومین سوگواره ملی عکاسی محرم و اربعین در شهرستان جهرم گزارش کرد و اظهار داشت: دور نخست این سوگواره در تهران به انجام رسانده شده و امسال در تاریخ ۴ آذرماه در جهرم به انجام رسانده میشود.

وی با بیان اینکه علاقه مندان تا ۲۰ آبان ماه فرصت دارند که آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند، گفت: گسترش فرهنگ و تمدن ایرانی- اسلامی به مخصوص فرهنگ و هنر عاشورایی در سطح جامعه و تحکیم پیوند بین دین، هنر و رسانه از جمله اهداف این سوگواره است.

الطافی اضافه کرد: مستندسازی مهمانی خاص محرم و اربعین به عنوان میراث معنوی و شناسایی عزاداری مناطق گوناگون کشور در جهت توسعه و بسط گردشگری مذهبی از دیگر اهداف این سوگواره است.

دبیر سوگواره ملی تصویر و عکس محرم درباره مقررات شرکت در این سوگواره خاطرنشان کرد: مستند بودن آثار از اصلیترین شرایط شرکت در این سوگواره است و هر شرکت کننده قادر هست با ۵ تصویر و عکس در این سوگواره شرکت کند.

وی با بیان اینکه آثار باید در وقت اعلام شده به دبیرخانه سوگواره ارسال شود، تصریح کرد: آثاری که در فستیوالهای دیگر منطقه ای، استانی وکشوری مقام گرفتند از شرکت در مسابقه کنار زده میشوند.

الطافی با بیان اینکه اطلاعات بیشتر در وب سایت mirasjahrom.ir وجود دارد، بیان کرد: به ۳۰ نفر انتخاب کرده جایزه نفیس صنایع دستی به همراه لوح تقدیر سوگواره اهدا می شود.

*لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد*

گردآوری توسط: شايگان ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرا چشميست خون افشان ز دست آن کمان ابرو
««« »»»
جهان بس فتنه خواهد ديد از آن چشم و از آن ابرو

دومین سوگواره ملی عکاسی محرم و اربعین در جهرم برگزار می شود

TT / 49 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال