بیش از ۱۰۰۰ شناور در سواحل استان گیلان سازماندهی شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیش از ۱۰۰۰ شناور در سواحل استان گیلان سازماندهی شدند

فرمانده پایگاه دریابانی بندرانزلی با بیان اینکه شناورهایی که در سواحل استان فعالیت دارند باید مجوز بگیرند تا فعالیت آنها قانونمند شود گفت: هزار و ۳۲۵ شناور در استان گیلان سازماندهی شده و ۲۲۷ مورد که فاقد مدارک شناوری بودند توقیف شدند.

تصویر و عکس   بیش از ۱۰۰۰ شناور در سواحل استان گیلان سازماندهی شدند

سرهنگ اسماعیل سلیمانی راد در مکالمه با خبرنگار تسنیم در لنگرود با اشاره به لزوم سازماندهی شناورهایی که در سواحل استان گیلان فعالیت دارند اظهار داشت: شناورهایی که در سواحل استان فعالیت دارند باید مجوز بگیرند تا فعالیت آنها قانونمند شود.

فرمانده پایگاه دریابانی بندرانزلی با بیان اینکه ۲۷۲ کیلومتر از سواحل استان از آستارا تا چابکسر زیرپوشش دریابانی است گفت: در حال حاضر یک هزار و ۳۲۵ شناور در استان گیلان سازماندهی شده و ۲۲۷ مورد که فاقد مدارک شناوری بودند توقیف شدند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۳۵۰ مورد گشت خانمی در سواحل دریای خزر در گیلان داشتیم اضافه کرد: در این گشت خانمی ها ۴۹ نفر از غرق شدن نجات کشف کردند، بیش از ۵۰ کیلوگرم گراس یافته شد و ۵ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم ۶۰ متری سواحل و ۸۶ مورد صیادی غیرمجاز تشخیص داده شد.

سلیمانی راد با بیان اینکه امسال تاکنون ۳۰۰ مورد گشت خانمی با ۴۰ شناور به انجام رسانده ایم گفت: با کسانی که با برداشت غیرمجاز شن و ماسه از سواحل، موجب زیان منتقل کردن به محیط زندگی کرد شده و یا با سایر اقدامات غیرقانونی باعث ایجاد ناهنجاری در جامعه می شوند برخورد می توان.

فرمانده پایگاه دریابانی بندرانزلی تصریح کرد: در صورت برخورد با متخلفان با آنها طبق قانون رفتار می توان و مکان هیچ گونه گذشتی در رابطه با آنها نیست چرا که باعث زیان منتقل کردن به زمین های کشاورزی و موجب پیشروی آب دریا می شوند.

سلیمانی راد خاطرنشان کرد: مهار تردد شناورها در دریا و پیش گیری از ساخت و سازها در حریم ۶۰ متری ساحل و برخورد با خاطیان برداشت غیرقانونی شن و ماسه از جمله وظایف اصلی پایگاه دریابانی بندرانزلی است.

————————————-

مطلب از : ترانه ق.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صحبت عافيتت گر چه خوش افتاد ای دل
««« »»»
جانب عشق عزيز است فرومگذارش

بیش از ۱۰۰۰ شناور در سواحل استان گیلان سازماندهی شدند

TT / 40 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات