ورزشگاه نقش جهان تا ۲۰ روز آینده به بهره برداری می رسد


با دیگران به اشتراک بگذارید

ورزشگاه نقش جهان تا ۲۰ روز آینده به بهره برداری می رسد

رئیس گردهمایی نمایندگان استان اصفهان از افتتاح ورزشگاه نقش دنیا تا ۲۰ روز فرا رسنده گزارش کرد و گفت: در آذرماه نخستین مسابقه لیگ خوب تر در این ورزشگاه انجام می‌شود.

تصویر و عکس   ورزشگاه نقش دنیا تا ۲۰ روز فرا رسنده به بهره برداری می رسد

حجت الاسلام ناصر موسوی لارگانی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اردستان، با بیان اینکه ۷۲ کیلومتر از مسیر اردستان به اصفهان در حوزه شهرستان اردستان قرار دارد و تاکنون ۳۲ کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته است، اظهار داشت: ۲۳ کیلیومتر از این مسیر در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید و ۱۷ کیلومتر از این مسیر تا پایان سال ۹۶ اجرا خواهد شد که با تصمیم صورت گرفته مناقصه آن تا ۱۵ روز دیگر به انجام رسانده خواهد شد.

وی با بیان اینکه با اجرای خط انتقال آب اصفهان به نطنز معضل آب منطقه اردستان هم حل خواهد شد، تصریح کرد: تسریع در انجام پروژه انتقال پساب فاضلاب اردستان به کارخانه فولاد و همچنین جابجایی چاه آب برای افتتاح این واحد صنعتی از مصوبات نشست گردهمایی نمایندگان استان اصفهان بود.

رئیس گردهمایی نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه در حوزه ورزش و جوانان مقرر شد طی بازدید صورت گرفته از چمن ورزشگاه ۱۷ ماه شهریور اردستان اعتبار ضروری برای مرمت و بازسازی آن انتخاب شود، خاطرنشان کرد: تا ۱۵ روز فرا رسنده عملیات خاک برداری این نقش شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه مقرر شد ظرف ۲۰ روز فرا رسنده ورزشگاه نقش دنیا به بهره برداری برسد، اضافه کرد: در آذرماه نخستین مسابقه لیگ خوب تر در این ورزشگاه انجام خواهد شد.

موسوی لارگانی در ادامه با بیان اینکه در حوزه بنیاد مسکن استان اصفهان رتبه نخست را در زمینه تنظیم اسناد روستایی دارد، تصریح کرد: با توجه به اجرای نقش نهضت آسفالت روستایی خواست سهمیه قیر استان اصفهان را در مجلس شورای اسلامی پیگیری خواهیم کرد.

______________________

تهیه و تدوین: مژده ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر تو فارغی از ما ای نگار سنگين دل
««« »»»
حال خود بخواهم گفت پيش آصف ثانی

ورزشگاه نقش جهان تا ۲۰ روز آینده به بهره برداری می رسد

TT / 45 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال