کلکسیون ای نادر از هنرهای پرارزش خبر تصویر و عکسی از موزه واتیکان


با دیگران به اشتراک بگذارید

مجموعه ای بی نظیر از هنرهای ارزشمند گزارش تصویری از موزه واتیکان

عکس شماره ۱ ⇩
عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکان
سیناپرس: واتیکان ؛ کوچکترین کشور دنیا به حساب مییاید که در میانه شهر روم واقع بوده و می شود آن را کلکسیونی بی نظیر از هنرهای گوناگون بسیار ارزشمند آگاهی داشت . مجموعه واتیکان در بر می داری تعداد زیادی موزه است .

موزه شهر واتیکان در بر می داری آثار اهمیتی می داری از تمدان های گذشته سرشناس ، آثار هنری از جمله نقاشی، مجسمه سازی و پیکرتراشی های اهمیتی می دارد. ۲۲ مجموعه جداگانه از آثار تمدن های گوناگون از جمله مصر، اتروسک ها و … بخش تاریخی موزه را تشکیل می دهند . البته بخش اصلی موضوعات این موزه را می شود آثار مربوط به مسیحیت آگاهی داشت . یکی از بزرگترین آثار هنری دنیا ، گنبد نقاشی شده میکل آنژ است که در این موزه به اکران قرار داده شده و در کنار، ده ها نقاشی و تندیس از سایر نقاشان و پیکرتراشان نامدار اروپا می درخشد.

مجموعه موزه های واتیکان در ابتدای قرن شانزدهم میلادی ( سال ۱۵۰۶ ) توسط پاپ جولیوس دوم تاسیس شد و امروزه به عنوان یکی از اصلی ترین موزه های دنیا شناخته می شود .  بر اساس آمارهای مجلسی ، این موزه ها در طول سال در بر می داری تعداد زیادی بازدیدکننده بوده و به طور میانگین ، ۴ میلیون نفر سالانه از این موزه ها بازدید می کنند .

در خاتمه ضروری به ذکر است که واتیکان در بر می داری مساحتی بالغ بر ۴۴ هکتار بوده و ۸۰۰ نفر جمعیت دارد . 

#roydadhaye_mohem.iosSlider .slider .item{height:450px !important}#roydadhaye_mohem{height:450px !important}

عکس شماره ۲ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۳ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۴ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۵ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۶ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۷ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۸ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۹ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۱۰ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۱۱ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکانعکس شماره ۱۲ ⇩عکس کلکسیونی بی نظیر از هنرهای ارزشمند 		گزارش عکس و تصویری از موزه واتیکان

—براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد—

تهیه از : پويان ذ.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

وفا خواهی جفاکش باش حافظ
««« »»»
فان الربح و الخسران فی التجر

کلکسیون ای نادر از هنرهای پرارزش خبر تصویر و عکسی از موزه واتیکان

TT / 146 — TP / 53%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال