معما حل شد؛ پیراهن پیکه آستین بلند بوده است!


طرفداری– پس از دیدار امشب تیم ملی اسپانیا برابر آلبانی بود که خبرها و تصاویری از حرکت عجیب جرارد پیکه مبنی بر کوتاه کردن آستین پیراهنش که پرچم اسپانیا روی ان بود منتشر شد و باعث شد بار دیگر همه نگاه ها به سمت این مدافع پرحاشیه جلب شود.

در همین راستا سوال هایی نیز از خود بازیکن پس از بازی پرسیده شد، اما نشریه MARCA پس از چند ساعت جواب این معما را پیدا کرد و آن هم این بوده است که پیراهن جرارد پیکه از ابتدا آستین بلند بوده است و پیراهن های آستین بلند که راموس هم از آن ها پوشیده بود بر خلاف پیراهن های آستین کوتاه، بر روی آستینش پرچم اسپانیا حک نشده بود و پیکه برای حذف پرچم اسپانیا این کار را نکرده بود.

معما حل شد؛ پیراهن پیکه آستین بلند بوده است!
گفتنیست در همین رابطه حتی تصاویری پس از مسابقه به دلیل آرام کردن جو و توضیح دادن شرایط به هواداران از پیراهن آستین بلند راموس که در بازی پوشیده بود و همچنین تکه های کوتاه شده آستین پیکه منتشر شد.

معما حل شد؛ پیراهن پیکه آستین بلند بوده است!

این مطلب در سایت "طرفداری" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال