مشکل مالی پدیده حاد نیست/فهرست بازیکنان پدیده ۵ جای خالی دارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

مشکل مالی پدیده حاد نیست/فهرست بازیکنان پدیده ۵ جای خالی دارد

سرمربی پدیده خراسان گفت: فهرست بازیکنان پدیده ۵ مکان خالی دارد و اگر بازیکن باکیفیتی باشد، جذب می‌کنیم.

تصویر و عکس   مشکل مالی پدیده حاد نیست/فهرست بازیکنان پدیده ۵ مکان خالی دارد

محمد رضا مهاجری در مکالمه با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس با اشاره به دیدار هفته آتی پدیده مقابل گسترش فولاد تبریز در لیگ خوب تر اظهار داشت: برای این دیدار محروم و مصدومی نداریم، ۲ مصدوم داشتیم که خوشبختانه به شرایط بازی بازگشته اند.

وی افزود: امسال بازی های لیگ خوب تر شرایط بسیار سختی دارد زیرا جز پرسپولیس و تراکتورسازی سایر تیم ها نمایان کرده اند که نزدیک به هم هستند به نحوی که گسترش فولاد با ۶ امتیاز در انتهای جدول است اما با نفت ۱۱ امتیازی از نظر فنی تفاوت فاحشی ندارد و با یک برد و باخت جدول لیگ به کلی عوض میشود.

سرمربی پدیده خراسان بیان کرد: لیگ خوب تر امسال بسیار فشرده است و باید در پدیده کمترین اشتباهات را داشته باشیم؛ یک بازی تدارکاتی با مشکی جامگان داشتیم که هم برای تیم ما خوب و هم برای مشکی جامگان مفید بود.

مهاجری با اشاره به وضعیت مالی پدیده اظهار داشت: معضلات مالی در تمامی تیم ها وجود دارد اما مشکل پدیده حاد نیست، طی چندین روز فرا رسنده ۱۰ درصد قرارداد بازیکنان توجه کرد می توان و البته ابتدای فصل نیز ۱۰ درصد توجه کرد شده است.

وی با اشاره به اینکه در فهرست تیم ۵ بازیکن خالی داریم افزود: دو بازیکن بزرگسال و سه بازیکن زیر ۲۰ سال را قادر هستیم به خدمت بگیریم و اگر بازیکن باکیفیتی موجود موجود باشد را برای تیم خریداری کنیم.

سرمربی پدیده خراسان بیان کرد: تا امروز هم خوب پیش رفته ایم و البته در پست پاسداری چپ بازیکن نداریم زیرا فرامرزی که ابتدای فصل عمل جراحی داشت هنوز قادر نیست به مخلوط تیم افزوده شود.

—همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد—

تهیه از : فرنوش ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طالب لعل و گهر نيست وگرنه خورشيد
««« »»»
همچنان در عمل معدن و کان است که بود

مشکل مالی پدیده حاد نیست/فهرست بازیکنان پدیده ۵ جای خالی دارد

TT / 44 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال