مالباخته در حال تعقیب سارق مُرد


رئیس پلیس راه استان همدان گفت: مالباخته که در تعقب سارق اموال خود بود با خودرو پراید، به زیر کامیون بنز رفت و کشته شد.
 رئیس پلیس راه استان همدان سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان طی گفتگو با خبر آنلاین همدان با اعلام مطلب فوق افزود: صبح امروز شنبه یک شهروند که مدتی پیش بخشی از وسایلش به سرقت رفته بود، سارق را هنگام تردد با خودرو در جاده همدان به کرمانشاه مشاهده کرده، و علاوه بر تعقیب سارق، موضوع را از طریق تماس با فوریتهای پلیسی 110 به عوامل انتظامی نیز اطلاع رسانی می کند.

وی خاطرنشان کرد: تیم های پلیسی اقدام به اجرای طرح مهار برای دستگیری سارق می کنند و سارق پس از مشاهده عوامل پلیس اقدام به دور زدن و حرکت در مسیر خلاف جهت خودروها می کند.

رئیس پلیس راه استان همدان افزود: مالباخته نیز برای دستگیر کردن سارق اقدام به حرکت خلاف جهت خودروها هنگام مشاهده سارق کرده، اما به علت همین حرکت با کامیون بنز به صورت شاخ به شاخ تصادف کرد و در دم جان باخت.

منبع : برترینها

این مطلب در سایت "سیمرغ" منتشر شده است.

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات