ترامپ فیلمی درباره فساد جنسی «بیل کلینتون» منتشر کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

ترامپ فیلمی درباره فساد جنسی «بیل کلینتون» منتشر کرد

خبرگزاری فارس: ترامپ فیلمی درباره فساد جنسی «بیل کلینتون» انتشار داد

نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات آمریکا با انتشار فیلمی درباره فساد جنسی همسر هیلاری کلینتون، رقیبش در انتخابات به استقبال مناظره با وی رفت.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس، «دونالد ترامپ»، نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بامداد دوشنبه، ساعاتی قبل از آغاز مناظره اش با هیلاری کلینتون، نامزد حزب رقیب دموکرات، ویدئویی در پاسخ به واکنش های گسترده به اظهارات رکیکش درباره بانوان انتشار داد.

در این ویدئو که در هتل تاریخی «واترگیت» ضبط شده، سه زن که می گویند قربانیان تجاوز جنسی بیل کلینتون هستند به رأی دهندگان درباره دیدگاه های «هیلاری کلینتون» درباره بانوان هشدار می دهند.

این سه زن که خود را «جانیتا برودریک»، «کاتلین ویلی» و «پائولا جونز» میشناسانند، هراس خود را از «هیلاری کلینتون» ابراز کرده و به رأی دهندگان درباره حمایت از او در انتخابات هشدار می دهند.

ترامپ، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ساعتی قبل از برگزاری دومین مناظره با هیلاری کلینتون با چهار زن که می گویند قربانی جرائم جنسی بیل کلینتون بوده اند، نشست خبری به انجام رساند.

*با تشکر از حسن انتخاب شما*

گردآوری توسط: شاهرخ ت.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای خرم از فروغ رخت لاله زار عمر
««« »»»
بازآ که ريخت بی گل رويت بهار عمر

ترامپ فیلمی درباره فساد جنسی «بیل کلینتون» منتشر کرد

TT / 20 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات