پشتیبانی مالی برای علاج دیابت نوع یک با نانوذرات


با دیگران به اشتراک بگذارید

حمایت مالی برای درمان دیابت نوع یک با نانوذرات

تصویر و عکس حمایت مالی برای درمان قند خونیها نوع یک با نانوذرات
سیناپرس: چندین شرکت گوناگون اقدام به حمایت مالی ۴ میلیون دلاری از شرکت انتولریکس کردند تا تکنولوژی نانوذرات ارائه شده توسط این شرکت برای حل مشکل درمان قند خونیها نوع یک به کار گرفته شود.

آنتولریکس (AnTolRx) اعلام کرد که قرارداد همکاری مشترک با چندین شرکت گوناگون از جمله فیزر (Pfizer) به امضاء منتقل کرده است. قرار است در قالب همکاری مشترک میان این شرکت‌ها، تحقیق روی درمان قند خونیها نوع یک انجام شود. این شرکت‌ها حمایت مالی ۴ میلیون دلاری برای توسعه این تکنولوژی دریافت کرده‌اند که به مدت دو سال برای تحقیق و توسعه روی فناوری‌ درمان مبتنی بر نانوذرات هزینه خواهد شد. این روش درمانی با بهره گیری از نانوذرات، نوعی آنتی‌ژن را در بدن هدف قرار می‌دهد تا آشفتگی مطمئنی را درمان کند.
تکنولوژی این شرکت براساس کشف کرده فرانسیس کوئینتانا از بیمارستان بانوان برگام ارائه شده‌است. برند کارتی از شرکت آنتولریکس می‌گوید: «نانوذراتی که ما ارائه کردیمt می‌تواند آنتی‌ژن‌های رهاسازی شده را نشانه گیرد. با این کار پاسخ دستگاه مطمئنی بدن نسبت به این آنتی‌ژن‌ها کنترل شده و در واقع یک حالت مطمئنی عادی ایجاد می‌شود. ما بسیار خوشحال هستیم که این حمایت مالی را از چندین شرکت گوناگون نظیر فیزر گرفتیم. ما این مسیر را ادامه می‌دهیم تا روش درمانی اصلاح شده‌ای ارائه کنیم. این روش برای بیمارانی که از آشفتگی مطمئنی بدن رنج می‌برند، نظیر افراد مبتلا به قند خونیها نوع یک، MS و جنون گاوی عالی است.»
فیزر به سرمایه‌گذاری روی این حوزه ادامه می‌دهد و این حق را دارد که درصورت نتیجه گرفتن و ارائه تکنولوژی تجاری‌سازی شده، حق لیسانس آن را در اختیار بگیرد.
به گزارش ستاد توسعه تکنولوژی نانو،مایکل وینسنت از مدیران فیزر می‌گوید: «فیزر روی راهبردهای تازه برای درمان معضلات اختلالات سیستم‌های مطمئنی بدن کار می‌کند. ما معتقدیم که این تکنولوژی نانوذرات که اخیراً ارائه شده، می‌تواند نیاز بازار را در این حوزه برآورده سازد.»
درک راپ از مدیران شرکت jdrf که در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده، می‌گوید: « ما خوشحالیم که در این پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. نتایج اولیه رضایت بخش بوده و امکان درمان، جلو گیری و حل مشکل قند خونیها نوع یک را فراهم کرده است. ما معتقدیم که این تکنولوژی می‌تواند مریضی قند خونیها نوع یک را درمان کند. این حمایت مالی اخیر ما می‌تواند به شرکت آنتولریکس یاری رساند تا در مسیر تحقیقات خود جلو برود.»

————————————-

تهیه شده توسط : لاله غ.

علوم پایه در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شد رهزن سلامت زلف تو وين عجب نيست
««« »»»
گر راه زن تو باشی صد کاروان توان زد

پشتیبانی مالی برای علاج دیابت نوع یک با نانوذرات

TT / 65 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال