تلفن همراه نوت ۷ به فوت خود نزدیک شد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

گوشی نوت ۷ به مرگ خود نزدیک شد!


تصویر و عکس گوشی نوت 7 به مرگ خود نزدیک شد!

طبق خبرهای انتشار داده شده فروش گوشی موبایل نوت ۷ توسط اپراتورهای بزرگ آمریکایی منتفی شده است.

تعلیق فروش گوشی های نوت ۷

خبر تعلیق ادامه فروش نوت ۷ سامسونگ توسط اپراتورهای بزرگ آمریکایی ازجمله AT&T تلخ ترین خبر برای مدیران کره ای است که چشم امید به فروش های بیشتر فبلت خود در بازار آمریکا دوخته بودند.

انفجار دوباره گوشی های جایگزین شده نوت ۷ ماجرا از قصه ادامه دار انفجار و به وحشت افت و وحشت نه تنها مردمان، بلکه دولت های غربی دارد که قادر هست مانند بمب پرتابل در دست تروریستها و در هرجایی باعث انفجار و وقوع حوادث تروریستی شود.
نبود قدرتمندی فنی سامسونگ در حل مشکل شارژ با سرعت باتری های به ظاهر معیوب، فراتر رفته و از بُعد فنی وارد بُعد امنیتی سیاسی شده است تا ۱ میلیون گوشی به فروش رسانده شده در آمریکا و حدود ۳ الی ۴ میلیون گوشی به فروش رسانده شده در سایر بازارها را تحت الشعاع خود گذارد.

سامسونگ در بیانیه مجلسی خود درباره انفجار نوت ۷ جایگزین شده در خطوط هوایی جنوب غرب وعده تحقیق بیشتر داده و در رابطه با تهدید به توقف فروش نوت ۷ توسط اپراتورهای آمریکایی حرفی برای نقل کردن نداشته است تا تأیید ضمنی نسبت به سقوط و نابودی فبلت خوشگل ۲۰۱۶ خود داشته باشد.
بدین ترتیب سامسونگ برای پیش گیری از ضرر بیشتر باید پرونده نوت ۷ را بسته و خیلی با سرعت نمونه مدل تازه تری مانند نوت ۷ اس را بیرون بدهد تا اعتماد مردمان به این کمپانی کره ای دوباره بازگردد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال