لوپتگوی:منتظر لحظه پیروزی بر آلبانی ماندیم/تصمیم پیکه قطعی نیست


با دیگران به اشتراک بگذارید

لوپتگوی:منتظر لحظه پیروزی بر آلبانی ماندیم/تصمیم پیکه قطعی نیست

خبرگزاری فارس: لوپتگوی:منتظر لحظه پیروزی بر آلبانی ماندیم/تصمیم پیکه قطعی نیست

سرمربی تیم ملی اسپانیا نقل کرد:صبر کردیم تا لحظه عالی برای کسب پیروزی مقابل آلبانی فرارسد.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری فارس شب گذشته درراه جام دنیاای ۲۰۱۸ روسیه، اسپانیا کامیاب شد ۲ بر صفر در جدال خارج از خانه با آلبانی برنده شود.

خولن لوپتگوی پس از بازی اظهار داشت:باید از بازیکنانم تشکر کنم. آنها به قدر کافی منتظر ماندند تا لحظه عالی برای گلزنی فرارسد.برای این منظور سخت کارکردند تا بهره کافی از بازی ببرند. باید پذیرفت آلبانی نیز بسیار کوشید که کار ما را سخت کند. آن هم در مکانی که تیم های اندکی قادر بوده اند نتیجه بگیرند. به عنوان مثال فرانسه و پرتغال اینجا بوده اند اما شانسی نداشتند. هدف ما این بود که برنده شویم و مییاندیشم هم برنده شدیم و هم بازی خوبی نمایان کردیم.

وی در رابطه با ژرار پیکه که پس از بازی عنوان کرد پس از جام دنیاای روسیه به فعالیت در تیم ملی خاتمه داد، نیز عنوان کرد:باید دراین مورد ساکت بمانیم و چیزی نگوییم که بیهوده هیاهو به وجود آید. من که نمییاندیشم دغدغه باشد. چون هنوز هیچ چیز در این مورد به صورت قطعی بر آن شوی نشده است.

*******************

نگارنده : شهباز ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه صد رود است در چشمم مدام
««« »»»
زنده رود باغ کاران ياد باد

لوپتگوی:منتظر لحظه پیروزی بر آلبانی ماندیم/تصمیم پیکه قطعی نیست

TT / 43 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات