۱۲ هزار نفر سالانه در قم درمان اعتیاد می شوند


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۲ هزار نفر سالانه در قم درمان اعتیاد می شوند

مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: ۸۰ واحد درمان اعتیاد به‌صورت سرپایی و ۸ کمپ بستری سالانه به ۱۲ هزار نفر خدمات ارائه می‌دهند.

تصویر و عکس   ۱۲ هزار نفر سالانه در قم درمان اعتیاد می شوند

رضا سلیقه در مکالمه با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به اهمیت موضوع مقابله با اعتیاد در جامعه اظهار داشت: سازمان بهزیستی در ۳ زمینه جلو گیری، درمان و باز توانی در رابطه با اعتیاد عمل می کند که در امر جلو گیری سالانه بیش از ۲۰۰ هزار نفر تعلیمهای مقابله با اعتیاد را در قم می بینند.

وی بابیان اینکه آموزش و جلو گیری باید از همان سنین خردسالی موجود موجود باشد، اضافه کرد: محیط های کارگری، کارخانجات و محل های زیان خیز باید همواره مورد آموزش مقابله ای قرار گیرند که برای این منظور پایگاه هایی در سطح محلات برای آموزش و جلو گیری از اعتیاد انتخاب شده است.

مدیرکل بهزیستی استان قم به وجود ۸۰ واحد درمان اعتیاد به صورت سرپایی در قم اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۸ کمپ بستری درمان اعتیاد در استان وجود دارد که سالانه ۱۲ هزار را زیرپوشش میگذارند ولی با توجه به تغییراتی که در دستورالعمل این اردوگاه ها شده ما دعوت زده ایم که کسانی که قدرتمندی شرایط کار داشته باشند برای خواست مجوز اقدام کنند.

وی با اشاره به توجه کرد یارانه به بخش درمان اعتیاد خاطرنشان کرد: کسانی که برای درمان اعتیاد مراجعه می کنند به آن ها یارانه درمان تعلق می گیرد و خانواده این افراد هم در طول درمان زیرپوشش سازمان بهزیستی هستند.

***پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود***

نگارنده: فردين م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پس از چندين شکيبايی شبی يا رب توان ديدن
««« »»»
که شمع ديده افروزيم در محراب ابرويت

۱۲ هزار نفر سالانه در قم درمان اعتیاد می شوند

TT / 33 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال