دادستانی به حادثه سقوط نیسان به کانال آب و مرگ سه شهروند ورود پیدا می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

دادستانی به حادثه سقوط نیسان به کانال آب و مرگ سه شهروند ورود پیدا می کند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول گفت: حادثه هفته گذشته و سقوط نیسان به کانال آب و مرگ سه شهروند شهرستان دزفول در سیستم قضایی بررسی می‌شود.

تصویر و عکس   دادستانی به حادثه سقوط نیسان به کانال آب و مرگ سه شهروند ورود مییابد

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم از دزفول،پنج شنبه گذشته و از طریق سامانه خبر دهی سازمان آتش نشانی و خدمات مطمئنی شهرداری دزفول، سقوط یک سیستم نیسان به داخل کانال آب شاه ولی شهرستان دزفول خبر دهی و نیروهای امداد و عملیات با اطلاع از وقوع این حادثه و در کم ترین وقت ممکن به محل سقوط ماشین مذکور اعزام شدند.

این حادثه در حد فاصل روستای بند بال و دانشگاه پیام نور شهرستان دزفول به وقوع پیوسته و بعد از وقوع آن، سه شهروند دچار مضرات جدی شده و با تلاش تیم سه سوته ات های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی دزفول به واحدهای بهداشتی شهرستان برای طی مراحل درمانی اعزام و با وجود تلاش تیم پزشکان، سه سرنشین این خودرو به علت شدت حادثه جان خود را از دست داده اند.

با وقوع این حادثه، یک فرزند و فرزندی نوجوان و یک فوت شد میان سال جان خود را از دست داده و تلاش تیم پزشکی برای نجات آن ها بی نتیجه بوده است.

احمد قهرمانی ظهر امروز در مکالمه با خبرنگاران در دزفول، اظهار داشت: حادثه هفته گذشته و سقوط نیسان به کانال آب و مرگ سه شهروند شهرستان دزفول در سیستم قضایی چک میشود.

وی اضافه کرد: این پرونده به صورت مخصوص در شعبه سوم بازپرسی دادسرای دزفول بررسی و بعد از آن و طی مراحل قانونی در کم ترین وقت ممکن نتیجه از طریق مراجع مجلسی خبر دهی می شود.

دادستان عمومی و انقلاب دزفول عنوان کرد: سرنشینان این سیستم خودرو فاقد نسبت خویشاوندی با هم بوده اند و بعد از آن میان برخی از این خانواده ها اختلافاتی به وجود آمده و با ورود سیستم قضایی به این پرونده شاهد رفع این اختلاف خواهیم بود.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری تسنیم، روستای بند بال یکی از روستاهای محروم دزفول و در دو کیلو متری بخش مرکزی این شهر قرار دارد با حدود ۹۰ خانوار نزدیک ترین روستا به دزفول بوده و در دهستان قبله ای این شهرستان واقع شده است.

کانال آب و کشاورزی شاه ولی دزفول، یکی از اصلیترین مسیرهای انتقال آب اراضی کشاورزی این شهرستان بوده و از ابتدای امسال و تا کنون و به علت سقوط لوازم نقلیه به داخل خود، سبب مرگ تعدادی از شهروندان شمال خوزستان و شهرستان دزفول شده است.

در اردیبهشت امسال، یک جوان ۱۳ ساله و در برج خرداد امسال نیز و به علت سقوط یک دست گاه ماشین پراید به داخل کانال آب شاه ولی دزفول یک نفر، جان خود را از دست داده است.

لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد

گردآورنده: كامبيز د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در عهد پادشاه خطابخش جرم پوش
««« »»»
حافظ قرابه کش شد و مفتی پياله نوش

دادستانی به حادثه سقوط نیسان به کانال آب و مرگ سه شهروند ورود پیدا می کند

TT / 66 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال