نهایت عمر زیاد آدم معلوم شد: ۱۲۵ سال!


با دیگران به اشتراک بگذارید

حداکثر طول عمر انسان مشخص شد: ۱۲۵ سال!


تصویر و عکس حداکثر طول عمر انسان مشخص شد: 125 سال!

براساس بررسی های صورت گرفته نهایت عمر انسان ۱۲۵ سال است و بیشتر از آن امکان پذیر نیست.

۱۲۵ سال نهایت عمر انسان

امید به داشتن طول عمر چندین صد ساله به واسطه پیشرفت علوم و فناوری تنها یک رؤیای بی پایه و اساس است که توسط بسیاری از محققان و دانشمندان نیز به صورت کامل رد شده است.

دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که امید به داشتن طول عمر چندین صد ساله به واسطه پیشرفت علوم تنها یک رؤیای بی پایه و اساس است. گروهی از دانشمندان در آمریکا بعد از انجام امتحانات گوناگون اعلام کردند که حداکثر طول عمر انسان چیزی درحدود ۱۲۵ سال است.

طی چندین دهه گذشته دانشمندان زیادی برای افزایش طول عمر انسان تلاش کرده اند با این حال فاکتورهای زیادی در این میان تأثیرگذار هستند. کودکانی که امروز متولد میشوند امید به زندگی ۷۹ ساله دارند. این درحالی است که امید به زندگی برای آنهایی که در سالهای ابتدایی ۱۹۰۰ متولد میشدند تنها ۴۷ سال بود.

اما اکنون دانشمندان آمریکایی برآورد میکنند که به واسطه پیشرفتهای صورت گرفته در عرصه های گوناگون علم و فناوری، انسان قادر هست تا ۱۲۵ سال یعنی سه سال بیشتر از رکورددار این عرصه به حیات خود ادامه دهد.

این تحقیقات نمایان میکند همزمان با توسعه این تکنولوژی ها و غلبه بشر بر انواع مریضی های عفونی، اگرچه متوسط سن امید به زندگی افزایش کشف میکند اما حداکثر سنی که می توان برای یک انسان متصور شد همان ۱۲۵ سال است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال