دانش آموزان کم بضاعت چهارمحال و بختیاری بورسیه می شوند


با دیگران به اشتراک بگذارید

دانش آموزان کم بضاعت چهارمحال و بختیاری بورسیه می شوند

معاون قرارگاه صاحب‌الامر(عج) گفت: قرارگاه جهادی صاحب الامر(عج) دانش‌آموزان با استعداد و کم‌بضاعت استان را بورسیه تحصیلی می‌کند.

تصویر و عکس   دانش آموزان کم بضاعت چهارمحال و بختیاری بورسیه می شوند

عبدالله دارایی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: قرارگاه جهادی صاحب الامر(عج) سالانه در راستای حمایت از دانش آموزان، دانشجویان و طلاب مستعد مناطق محروم کشور بعد از ارزیابی کاندیدهای تشخیص داده شده از طریق برگزاری آزمون و گفت و گو علمی بورسیه تحصیلی به افراد منتخب اعطا می کند.

وی با اشاره به چشم انداز ۲۰ ساله این نقش اضافه کرد: تربیت ۱۰۰ متخصص متعهد از جمله پزشک، روحانی و معلم برای مناطق محروم از میان نوجوانان و جوانان با استعداد همین مناطق است.

معاون قرارگاه صاحب الامر(عج) با اشاره به گزارش اولیه در شهرستان کوهرنگ در شهریورماه بیان کرد: از میان ۹۰ دانش آموز مستعد تشخیص داده شده با همکاری تعلیم و پرورش و کمیته امداد به ۲۵ دانش آموز بورسیه تحصیلی اعطا و اکنون تحت حمایت مادی و معنوی قرار دارند.

دارایی با بیان اینکه از سوی یکی از خیران وسایل التحریر نکته نیاز برای یک سال در اختیار این دانش آموزان قرار گرفت، خاطرنشان کرد: برای هر دانش آموز مشاوره تحصیلی تعیین که این مشاوران به صورت مستمر وضعیت تحصیلی دانش آموزان را چک میکنند.

__________________________________

گردآوری از : سيما ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سر درس عشق دارد دل دردمند حافظ
««« »»»
که نه خاطر تماشا نه هوای باغ دارد

دانش آموزان کم بضاعت چهارمحال و بختیاری بورسیه می شوند

TT / 23 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال