رفتارها و کارهای کثیف مادر زنم را نمی توانم تحمل کنم / پدر زنم از این ماجرا بی خبر است


کد خبر: 725332
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ – ۰۷:۱۲

در دادگاه خانواده ؛
رفتارها و کارهای کثیف مادر زنم را نمی توانم تحمل کنم / پدر زنم از این ماجرا بی خبر است
مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ادعا کرد چون مادرزنش دوست پسر دارد می خواهد برای رهایی از این فضای کثیف همسرش را طلاق بدهد.

به این مطلب امتیاز دهید

0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث “جام نیوز“، این مرد که از همسرش دخترک شیرین زبانی دارد گفت: نمی خواهم خودم و دخترم در فضایی که مادرزنم به شوهرش خیانت کرده و دوست پسر دارد زندگی کنیم از آینده دخترم نگرانم و همسرم نیز که می داند مادرش رابطه نامشروع دارد از او حمایت می کند و همیشه با مادرش خارج از خانه بسرمی برد.

پدر زنم از این ماجرا خبر ندارد و من حتی جرات ندارم که موضوع را با او در میان بگذارم. آقای قاضی! لطفا حکم طلاق را صادر فرمایید.

وی افزود: همسرم زن خوبی است اما وابستگی زیادی به مادرزن خیانتکارم دارد من حتی با دوست پسر مادرزنم رودررو شده و دعوا کردم اما فایده ای نداشت و اصرار دارم طلاق بگیرم.

سولماز نیز گفت: احمد مرد خوبی است اما من نمی توانم در زندگی مادرم دخالت کنم همیشه هم با او نیستم مادرم دخالتی در زندگی من ندارد و وقتی بیرون می رویم مادرم تنها است و کسی مارا همراهی نمی کند.

وی افزود: به احمد حق می دهم اما ادامه زندگی برای ما مقدور نیست چون اگر با مادرم قطع رابطه کنم خیلی زود شوهرم سرکوفت ها را شروع می کند و فضای بدی برای بچه مان نیز به وجود می آید.

بنابه این گزارش،قاضی پرونده در دادگاه شهید محلاتی حکم طلاق توافقی را صادر کرد.

نیک صالحی

110

[ منبع این خبر سایت فول فان می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات