اطلاعات جدید از دلیل متارکه آنجلینا جولی و برد پیت


با دیگران به اشتراک بگذارید

جزئیات جدید از علت جدایی آنجلینا جولی و برد پیت


تصویر و عکس جزئیات جدید از علت طلاق آنجلینا جولی و برد پیت

جزئیات تازه ای از داستان طلاق آنجلینا جولی و برد پیت انتشار داده شده و بنظر میرسد درگیری برد پیت با پسر ۱۵ ساله اش علت این طلاق شده است.

علت طلاق برد پیت و آنجلینا جولی

طلاق برد پیت از آنجلینا جولی همچنان در پرده ای از ابهام قرار دارد که به تازگی شایعات دیگری در این خصوص اوج گرفته است.

این شایعات هم از درگیری فیزیکی براد پیت با پسر ۱۵ ساله شان مادوکس ماجرا دارد و برخی از منابع معتبر می گویند از عمده ترین دلایل طلاق این زوج نامدار نزاع های برد پیت با فرزندانشان و به خصوص فرزندشان مادوکس بوده است.
اما به چشم مییاید که برد پیت درخصوص پرونده قضایی که به ادعای پسرش مادوکس مبنی بر درگیری فیزیکی در یک هواپیمای جت خصوصی حدود یک ماه پیش تشکیل شده چندان نگران نیست.

چندین هفته ای می توان که برد پیت در مرکز بحث ها و شایعات درباره خشونت و برخورد فیزیکی با فرزندانش قرار گرفته است. بخشی از این اتهامات که بسیار جدی است به صحنه دعوای او با یکی از فرزند هایشان «مادوکس» در هواپیمای جت خصوصی شان هنگام بازگشت از نیس فرانسه در روز ۱۴ سپتامبر گذشته باز می گردد که او با مادوکس درگیر می توان و صحنه چالشها در هواپیما ضبط می توان.

در واقع این بازیگر بعد از آشامیدن مشروبات الکلی عصبی می توان و مهار خودش را از دست می دهد و با مادوکس درگیر می توان. این اطلاعات را فرزندهای این زوج به یک منبع معتبر اعلام کرده اند و در مجله ویکلی یواس «US Weekly» آمریکا به چاپ رسیده است. همچنین بنا به گزارش یک منبع معتبر که برای یکی از روزنامه های آمریکایی خبرچینی کرده: «آنجلینا جولی و برد پیت از لحظه ای که براد پیت مست می توان شروع به مشاجره و بحث می کنند که تمامی این صحنه ها در این هواپیمای خصوصی فیلمبرداری شده است و فرزندشان مادوکس در درگیری میان آنها مداخله می کند که کار به حمله فیزیکی می کشد.»

برد پیت همچنین اعتراف کرده است که شاید مشروب آشامیده است و سر فرزندشان جیغ زده است؛ اما تأکید می کند که با پسرش برخورد فیزیکی نکرده است و حتی سعی نکرده که به او زیانی برساند.

بر اساس اطلاعات انتشار داده شده در TMZ، این بازیگر نزاع با مادوکس را کش نداده است، به همین خاطر اطمینان می دارد که این تحقیقات قضایی هرگز آغاز نخواهند شد. و آنجلینا جولی بر خلاف آنچه که نقل کرده بود، هرگز دوست ندارد که روی درگیری و مشاجره اش با پسر و همسرش گفت و گوای با روزنامه ها داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال