فرماندار ویژه میانه بر صلاحیت و اهلیت افراد در امر ورزش تاکید کرد


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با تاکید بر صلاحیت و اهلیت افراد در امر ورزش گفت: افراد به کار گرفته شده در امر ورزش باید از صلاحیت اخلاقی برخوردار بوده و ورزش دوست و ورزشکار باشند.
حمید شکری در نشست رسیدگی به مشکلات ورزش در شهر آچاچی میانه و بازدید از سالن ورزشی آچاچی، خواستار همکاری لازم از سوی رییس اداره ورزش و جوانان میانه باش ورای شهر و شهرداری آچاچی در جهت کمک به ورزش این شهر و توسعه آن شد.
وی با اشاره یه اینکه آچاچی تازه به شهر تبدیل شده و جوانان لایق و ورزشکار زیادی در این شهر ساکن هستند که به فعالیتهای مختلف ورزشی مشغول هستند از مهدی نوایی رییس اداره ورزش و  جوانان شهرستان میانه خواست تا برای مدیریت هرچه بیشتر سالن ورزشی این شهر، برنامه ریزی کند.
شکری در ادامه تاکید کرد: شورای اسلامی شهر نیز باید با رعایت حیطه وظایف داری خود در جهت توسعه و پیشرفت ورزش این شهر همکاری لازم را داشته باشد زیرا هدف خدمت رسانی به مردم از جمله جوانان این منطقه می باشد.
طلوعی رییس شورای شهر آچاچی نیز در این جلسه به بیان مشکلات ورزشی این شهر  و احیای ورزش بانوان پرداخته افزود: هر گونه هزینه در امر ورزش  را سبب دوری جوانان از بسیاری آفتها و آسیبها درجامعه عنوان کرد.
تامین روشنایی جاده ترانزیت، روشنایی مسیر سالن ورزشی آچاچی و تامین روشنایی معابر سطح شهر از دیگر خواسته های شورای شهر آچاچی بود که مدد کمیلی رییس اداره برق میانه برای توسعه شبکه برق در شهر آچاچی و اصلاح شبکه ها قول مساعد دادند.
 در ادامه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه مسوولین ورزش شهرستان و آچاچی و اعضای شورای اسلامی آچاچی از سالن ورزشی شهر و ساختمان حل اختلاف آچاچ بازید نمودند.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات