مراکز اهدای خون تهران در تاسوعا و عاشورا


با اعلام انتقال خون استان تهران، 9 مرکز فعال اهدای خون در تاسوعا و عاشورای حسینی آماده خدمت به هموطنان در پایتخت هستند.

مراکز اهدای خون تهران در ایام عزای حسینی اعلام شد

ایسنا : سازمان انتقال خون مراکز فعال اهدای خون در پایتخت را در روزهای تاسوعا و عاشورا اعلام کرد. سه شنبه بیستم و چهارشنبه بیست ویکم مهرماه مصادف با تا سوعا و عاشورای حسینی، مراکزانتقال خون وصال، آزادی، نارمک، پیروزی، چیذر، شهریار، ورامین و تیم های سیار اهدای خون در مرکز ری شناسی و حسینیه سوهانک آماده پذیرش اهداکنندگان خون در پایتخت هستند.

 

مراکز اهدای خون در روزهای تاسوعا و عاشورادر تهران فعال هستند

بر این اساس مراکز فعال اهدای خون در روز تاسوعا عبارتند از:

واحد اهدای خون مرکز واقع در خیابان انقلاب، خیابان وصال شیرازی، بالاتر از تقاطع طالقانی، شماره 99. از ساعت 8 تا 23 اهداکنندگان خون را پذیرش می کند.

مرکز نارمک، بزرگراه رسالت، واقع در بین میدان رسالت و چهارراه سرسبز، نبش خیابان 49، مرکز آزادی، واقع در میدان آزادی، داخل پارک المهدی (عج)، جنب ساختمان شهر کتاب، مرکز پیروزی، واقع در بین خیابان اول و دوم نیروی هوایی، روبروی سازمان تامین اجتماعی پلاک 27، مرکز چیذر واقع در خیابان حکمت، چیذر - میدان ندا، مرکز شهریار واقع در شهرستان شهریار، خیابان انقلاب، روبروی امامزاده اسماعیل (ع) و مرکز ورامین واقع در کمربندی شهیدبهشتی، خیابان مجتمع ادارات، خیابان امیرکبیر، کوچه خیام از ساعت 14 تا 22 پذیرای اهداکنندگان خون هستند.

در عین حال در این روز مرکز ری شناسی واقع در شهرری، میدان شهرداری، خیابان مدرس ضلع شمال غربی میدان و حسینیه سوهانک در سوهانک، حسینیه سوهانک از ساعت 15 بعد از ظهر تا پایان مراسم عزاداری آمادگی خدمت رسانی به اهداکنندگان خون وجود دارد.

بنابر اعلام روابط عمومی انتقال خون تهران، در روز عاشورا نیز واحد اهدای خون مرکز از ساعت 7 صبح تا 22 و مراکز نارمک، آزادی، پیروزی، چیذر، شهریار و ورامین از ساعت 8:30 صبح تا 18 بعدازظهر پذیرای اهداکنندگان خون هستند. در عین حال در روز عاشورا در مرکز ری شناسی و حسینیه سوهانک هم از ساعت 8 تا پایان مراسم عزاداری آمادگی ارائه خدمت به اهداکنندگان خون وجود دارد.

اعلام پایگاههای فعال اهدای خون پایتخت درتاسوعا و عاشورا

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال