http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

امروز خدا در زندگی و جامعه کمرنگ است/ شهدا حیات طیبه را بر دنیا ترجیح دادند

امروز خدا در زندگی و جامعه کمرنگ است/ شهدا حیات طیبه را بر دنیا ترجیح دادند

با دیگران به اشتراک بگذارید

امروز خدا در زندگی و جامعه کمرنگ است/ شهدا حیات طیبه را بر دنیا ترجیح دادند

رئیس کانون روایت سیره شهدا با بیان اینکه آثار خدا در سر تا سر پاسداری مقدس دیده میشد، گفت: متاسفانه امروز خدا در بازار، خیابان، ادارات و سر تا سر زندگی ما کمرنگ است.

تصویر و عکس امروز خدا در زندگی و جامعه کمرنگ است/ شهدا حیات طیبه را بر جهان ترجیح دادند

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین مهدی ماندگاری در مهمانی عزاداری شب هشتم محرم در هیئت رزمندگان اسلام قم که در مجتمع امام خمینی(ره) به انجام رسانده شد، با اشاره به اینکه اسلام دینی است که از طرف خدا نازل شده و باید براساس سلیقه خدا، پیامبر و اهلبیت(ع) باشد، اظهار داشت: اگر اسلام به سلیقه نفس، مردمان و دشمن شد، موجب سعادت، حمایت و شفاعت نمی شود.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری مجالس امام حسین(ع) صرفا روایت داستان کربلا و گریه کردن نیست، تصریح کرد: بزرگداشت عزای حضرت سیدالشهدا(ع) برای این است که در جاری کربلا بمانیم و ثابت قدم باشیم.

این محقق حوزه علمیه با اشاره به اینکه برای گام گذاشتن در مسیر اسلام براساس سلیقه خدا، پیامبر(ص) و اهلبیت(ع) نیاز به ایمان غیب است، ابراز داشت: بزرگ ترین امتیاز شهدا این بود که براساس ایمان به غیب جان خود را وسط قرار دادند و از مرگ به وحشت نیافتادند؛ کسانی که شهید شدند جان خود را با خدا و حیات ابدی قیامت معامله کردند.

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری با بیان اینکه آثار خدا در سر تا سر پاسداری مقدس دیده میشد، اظهار داشت: متاسفانه امروز خدا در بازار، خیابان، ادارات و سر تا سر زندگی ما کمرنگ است؛ شهید حجت الاسلام میثمی نقل میکرد «قدرت انسان ها به اندازه داشتن امکانات نیست، بلکه به اندازه اتصال با خداست».

وی با اشاره به اینکه امروز برخی افراد به دنبال اتصال با رئیس، مدیر، پر درآمد و افراد نامدار هستند، گفت: همه در جبهه های پاسداری مقدس تلاش می کردند به خدا وصل شوند و اسباب اتصال با خدا را یافته بودند.

رئیس کانون روایت سیره شهدا با بیان اینکه نماز، مسجد؛ قرآن و نمازشب اسباب ارتباط با خدا در پاسداری مقدس بود، اظهار داشت: در حالی که امروز برخی جوانان دچار معضلات روحی هستند، رزمندگان با نمازشب و قرآن شارژ روحی می شدند.

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری با اشاره به اینکه شهدا خدا، پیامبر(ص)، اهلبیت(ع) و نائب حجت بن الحسن را باور کردند، ابراز داشت: شهدا، حیات طیبه را بر گناه و ظلم محدود در جهان و عذاب نامحدود در آخرت ترجیح دادند.

وی با بیان اینکه خدمت به خلق خدا زحمت و آزار دارد، گفت: برخی افراد همواره قدرشناس شهیدان و جانبازان نیستند، اما ایثارگران پاداش خود را در آخرت خواهند گرفت.

این استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه شهدا با خدا معامله کردند، اما برخی افراد با مردمان و جهان معامله می کنند، خاطرنشان کرد: کسی که رهروی امام حسین(ع) و شهدا باشد، باید با خدا و قیامت معامله کند.

انتهای پیام/۳۱۳/۳۳

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
قاضی آرژانتینی خواستار دستگیری ولایتی در عراق شد
صادرات غیرنفتی بوی نفت می‌دهد +جدول
تمامی بسته های بازی Star Wars Battlefront را در ماه نوامبر رایگان بازی کنید
آمار جدید از قدرت نظامی ارتش ایران و جایگاه جهانی آن+تصاویر
استخدام کارشناس فروش در شرکت مهندسی باربد
اینستاگرام ۳ دختر کره‌ای مخصوص ایرانی ها ! +تصاویر
کشف آدرس افسردگی در مغز!
سخت‌گیری جدید تاجیکستان برای مسافران ایرانی/ تسهیلات «ویزای فرودگاهی» تا اطلاع ثانوی لغو شد! +سند
سحابی لاله‌ در قو/ عکس روز ناسا
بازگشت شرکت مرسک، بزرگ‌ترین شرکت حمل و نقل دریایی جهان به ایران
استخدام شیرخوارگاه حضرت ولی عصر (عج) در فارس
حمله نظامی به کمک حیوانات!
عکسهای جنجالی اریکا گری ( erica gray ) بازیگر فیلم های مستهجن در ایران!
تونل‌های مترو از دلایل فرونشست‌های اخیر تهران
سبزپوشی بازارهای فرابورس ایران در مهرماه
قلعه‌نویی: داور 20 سوت اشتباه علیه ما زد
حواشی تصویری از آخرین مناظره کلینتون و ترامپ
استخدام کارمند اداری در شرکت شفا گستر آیریک در اصفهان
اینجا ویلای محمدرضا شاه در رامسر است (تصاویر)
بیوگرافی و زندگینامه نسیم ادبی + عکس های ادبی