مرگ تلخ 4 نفر در چاه


به گزارش جام‌جم، حسن همتی، مدیر روابط عمومی اورژانس استان فارس در این باره گفت: ساعت 17 شنبه ماموران اورژانس در جریان سقوط پنج نفر به درون چاهی قرار گرفتند. امدادگران باحضور در آنجا مشاهده کردندکه چهار نفرازآنها داخل چاه قرار دارند و مردم نتوانسته‌اند آنها را نجات دهند و فقط یک نفر را نجات داده‌اند. مرد مصدوم توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: دراین مرحله آتش‌نشانان نیز در محل حاضر شده بودند که به امدادرسانی پرداختند و عملیات خارج کردن چهار نفر دیگر را از درون چاه آغاز کردند. آتش‌نشانان دو نفر را ابتدا از چاه خارج کردند که در بررسی وضع آنها مشخص شد که این دو نفر فوت کرده‌اند. در ادامه دو نفر دیگر را هم از داخل چاه خارج کردند که معلوم شد آنها نیز فوت کرده‌اند. اجساد این چهار نفر به پزشکی قانونی منتقل شد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال