سی ان ان: کلینتون مناظره دوم را برد/ سایت محافظه کار: ترامپ پیروز شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

سی ان ان: کلینتون مناظره دوم را برد/ سایت محافظه کار: ترامپ پیروز شد

خبرگزاری فارس: سی‌ان‌ان: کلینتون مناظره دوم را برد/ سایت محافظه‌کار: ترامپ پیروز شد

با پایان مناظره دوم نامزدهای جمهوریخواه و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، نظرسنجی‌هایی درباره برنده این مناظره توسط حامیان این دو نامزد انجام شده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، طبق سنت مرسوم ایالات متحده بعد از هر مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، درباره برنده مناظره نظرسنجی انجام می توان.

«هیلاری کلینتون» و «آقای دونالد ترامپ» نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده بامداد دوشنبه در دومین مناظره، دیدگاه های خود درباره موضوعات گوناگون سیاست داخلی و خارجی را ارائه کردند(جزئیات بیشتر).

با پایان این مناظره، شبکه سی ان ان ایالات متحده نتیجه یک نظرسنجی درباره برنده مناظره را انتشار داد. بر اساس نتیجه این نظرسنجی، هیلاری کلینتون با ۵۷ درصد در برابر ۳۷ درصد آقای دونالد ترامپ پیروز شده است.

البته ۶۳ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی ابراز داشتند که ترامپ در مناظره دوم، خوب تر از آن چیزی که انتظار داشتند عمل کرده است.

نظرسنجی سی ان ان که حامی نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است، تنها نظرسنجی اینترنتی صورت گرفته از آمریکایی ها نبوده است.

نظرسنجی سایت محافظه کار موسوم به «دراج ریپورت«(Drudge Report) اما نتیجه فرق می داری درباره برنده مناظره دوم نامزدهای عمده ریاست جمهوری ایالات متحده نمایان میکند.

۹۲ درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعتقاد داشتند که نامزد جمهوریخواه مناظره دوم را برنده شده و تنها ۷ درصد نامزد دموکرات ها را پیروز خواندند.

**اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد**

گردآوری توسط: بيتا ر.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديده دريا کنم و صبر به صحرا فکنم
««« »»»
و اندر اين کار دل خويش به دريا فکنم

سی ان ان: کلینتون مناظره دوم را برد/ سایت محافظه کار: ترامپ پیروز شد

TT / 43 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال